USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40

Цукерберг отримав попередження від ЄС за поширення на платформах Meta дезінформації про напад на Ізраїль

Гендиректор Meta має відповісти на запити єврокомісара Бретона протягом 24-х годин
Meta
Джерело: відкриті джерела

Єврокомісар Тьєррі Бретон написав листа генеральному директору Meta Марку Цукербергу про те, що на його платформах Meta стався "сплеск незаконного контенту та дезінформації" про події в Ізраїлі. Про це повідомляє CNN.

Бретон у соцмережі X (колишній Twitter, – ред.) попросив Цукерберга бути "дуже пильним", щоб забезпечити дотримання правил, протидії незаконному контенту та дезінформації.

"Я терміново прошу вас переконатися, що ваші системи ефективні. Зайве говорити, що я також очікую, що ви будете контактувати з відповідними правоохоронними органами та Європолом і гарантуватимете, що ви оперативно реагуєте на будь-які запити", – додав єврокомісар.

Бретон закликав Цукерберга відповісти на його запити протягом 24-х годин. Якщо він не відреагує, його компанії загрожуватиме штраф.

Напередодні ми писали, що представники ЄС і Британії вимагають в Ілона Маска видалити з Х кадри насильства і дезінформацію про війну в Ізраїлі.

Зазначалося, що за невиконання вимоги Євросоюз може оштрафувати платформу X на суму в розмірі до 6% від доходу компанії.

Читайте також:
Командирів та керівників підрозділів ЗСУ зобов'язали узгоджувати тези до інтерв'ю та блогів зі СтратКомом Командирів та керівників підрозділів ЗСУ зобов'язали узгоджувати тези до інтерв'ю та блогів зі СтратКомом
Європейські чиновники обговорюють з Україною транзит газу з Азербайджану замість російського Європейські чиновники обговорюють з Україною транзит газу з Азербайджану замість російського
Єврокомісія пропонує продовжити тимчасовий захист для українців ще на рік: З березня 2025-го до березня 2026 року Єврокомісія пропонує продовжити тимчасовий захист для українців ще на рік: З березня 2025-го до березня 2026 року
Україна виконала всі вимоги для початку переговорів про вступ до ЄС, – Урсула фон дер Ляєн Україна виконала всі вимоги для початку переговорів про вступ до ЄС, – Урсула фон дер Ляєн