USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 6 3 1 0 (+1160)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Трамп буде висунутий у президенти США, навіть якщо суд обмежить його свободу

Згідно з американським законодавством, навіть якщо Трампа відправлять до в'язниці, він все одно зможе балотуватися в президенти
Трамп

Дональд Трамп

Джерело: The New York Times

Республіканська партія, незалежно від рішення суду, висуне Дональда Трампа в президенти Сполучених Штатів Америки. Про це повідомляє CNN.

За словами Лари Трамп, республіканці мають бути готовими до всього, маючи на увазі й можливе рішення суду про обмеження свободи Трампа.

"Ми повинні будувати плани в міру того, як це розвиватиметься, і в нас буде кілька планів на випадок непередбачених обставин. Правда в тому, що насправді не має значення, ми висунемо Дональда Трампа як нашого республіканського кандидата, і це те, що в результаті має значення", – заявила вона.

Новини за темою: Трамп створив акаунт у TikTok і вже зібрав понад 600 тисяч підписників

Трампу загрожує тюремний термін

Нещодавно екслідер Сполучених Штатів Америки, він же нинішній кандидат в президенти Дональд Трамп був визнаний винним у фальсифікації документів. За даними слідства, він хотів приховати суму, яку виплатив колишній порноакторці Стормі Деніелс напередодні виборів 2016 року.

Трамп отримав висновок присяжних "винен" за всіма 34 пунктами обвинувачення. Вирок у цій справі буде винесений 11 липня цього року. 

Теоретично Трампу може загрожувати від 4 до 136 років за ґратами. Як вважають експерти, навряд чи його відправлять у в'язницю. Суддя може обмежитися домашнім арештом або випробувальним терміном.

Навіть якщо Трампа відправлять у в'язницю, згідно з американським законодавством, він все одно зможе балотуватися в президенти та отримати цю посаду, якщо переможе на виборах. 

Більш детально про справу Трампа і як вона може вплинути на передвиборчу компанію, розповідаємо ТУТ.

Читайте також:
Україна отримає від США 1,5 млрд доларів на енергетичний сектор і гуманітарні потреби Україна отримає від США 1,5 млрд доларів на енергетичний сектор і гуманітарні потреби
Україна та США підписали безпекову угоду на 10 років Україна та США підписали безпекову угоду на 10 років
Найнижчий показник за останні 10 років: Мінсільгосп США прогнозує падіння експорту української пшениці Найнижчий показник за останні 10 років: Мінсільгосп США прогнозує падіння експорту української пшениці
Україна уклала контракт на імпорт скрапленого газу зі США Україна уклала контракт на імпорт скрапленого газу зі США