USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95
Втрати орків: 3 3 1 1 1 0 (+1070)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95

Святослав Михайлюк змінив команду в НБА

Українця знову обміняли
Святослав Михайлюк
Джерело: відкриті джерела

"Нью-Йорк Нікс" обміняв українського баскетболіста Святослава Михайлюка в "Портленд". Як повідомляє ESPN, українець став частиною великого трейду.

В рамках обміну до "Нікс" перейшов Джош Харт. Натомість "Портленд" окрім Михайлюка отримав Кема Реддіша, Раяна Арчідіаконо, а також захищений вибір у першому раунді драфту-2023.

Для Михайлюка це вже третій обмін в НБА, "Портленд" стане для нього шостим клубом у заокеанській кар'єрі. До "Портленда" та "Нью-Йорка" він виступав у "Торонто Репторс", "Оклахомі Тандер" та "Детройт Пістонс". Першим клубом Михайлюка у НБА був "Лос-Анджелес Лейкерс", який у 2018 році обрав українця на драфті під загальним 47-м номером. 

У нинішньому сезоні Михайлюк зіграв 13 матчів за "Нью-Йорк", у яких набирав по 1,6 очка в середньому за три хвилини на майданчику. 

Читайте також:
Всесвітня федерація бадмінтону призупинила членство РФ Всесвітня федерація бадмінтону призупинила членство РФ
Україна претендує на перше місце на чемпіонаті світу з ММА, -  Антон Бланк Україна претендує на перше місце на чемпіонаті світу з ММА, - Антон Бланк
Основні завдання, участь спортсменів у міжнародних змаганнях та фінансування спорту на 2024 рік. Коментар Матвія Бідного для UWN Основні завдання, участь спортсменів у міжнародних змаганнях та фінансування спорту на 2024 рік. Коментар Матвія Бідного для UWN
"Іноді потрібно підвищувати голос". Головний тренер збірної України Сергій Ребров розповів UWN про роботу з гравцями