USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

Суд знову арештував активи "Укрнафтобуріння" Коломойського

Заарештовані активи передані до АРМА
Ігор Коломойський
Ігор Коломойський
Джерело: відкриті джерела

Суд за повторним клопотанням Офісу генпрокурора та Державного бюро розслідувань (ДБР) знову арештував корпоративні права ПрАТ "Укрнафтобуріння", яке, за даними слідства, протиправно привласнило надра Сахалінського нафтогазового родовища. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Наразі активи передані до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА).

Повернення у державну власність незаконно приватизованого майна 

У квітні за матеріалами ДБР суд арештував корпоративні права чотирьох підприємств.

Зокрема було заарештовано активи:

  • ПрАТ "Укрнафтобуріння";
  • ТОВ "Сахалінське";
  • ТОВ "Сіріус-1";
  • ТОВ "Іст Юроуп Петролеум".

Арешт компаній відбувся у межах справи про промислову розробку найбільшого в Україні розвіданого Сахалінського родовища газу в Харківській області.

Новини за темою: Суд наклав арешт на корпоративні права підсанкційного олігарха Новинського

Але 3 травня районний суд Києва скасував раніше винесене ним рішення про арешт корпоративних прав ПрАТ "Укрнафтобуріння" за клопотанням адвоката компанії.

"Укрнафтобуріння" – приватна газовидобувна компанія, власником якої являється український олігарх Ігор Коломойський.

Обшук власності Коломойського

1 лютого службовці СБУ та БЕБ провели обшуки власності Коломойського, які стосувались махінацій, пов'язаних з "Укртатнафтою" та "Укрнафтою". Збитки сягнули 40 млрд гривень.

Наразі у рамках кримінальних проваджень документуються 10 епізодів злочинної діяльності. Зокрема, це виведення великих партій нафтопродуктів на афілійовані компанії, ухилення ними від сплати податків, створення безнадійної заборгованості нафтопереробного і нафтовидобувного заводів, що призвело до знецінення та зниження вартості їхніх активів.

Але сам бізнесмен не є підозрюваним. Підозри виписані колишнім топменеджерам компаній.

Читайте також:
Вибух у Шевченківському райсуді Києва: Суд виніс вирок офіцеру та сержанту НГУ Вибух у Шевченківському райсуді Києва: Суд виніс вирок офіцеру та сержанту НГУ
Можна судити: У США дозволили притягти Трампа до відповідальності за штурм Капітолію Можна судити: У США дозволили притягти Трампа до відповідальності за штурм Капітолію
Ексберкутівцю Лободі дали чотири роки умовно, – рішення суду Ексберкутівцю Лободі дали чотири роки умовно, – рішення суду
Порошенко остаточно програв суд Зеленському через так звані Порошенко остаточно програв суд Зеленському через так звані "плівки Медведчука"