USD
НБУ
38.31
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95
Втрати орків: 4 1 9 0 2 0 (+1070)
USD
НБУ
38.31
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95

Субсидії: Як отримати додаткові гроші на опалення взимку

Для надання додаткової підтримки на придбання твердого палива одержувачі житлових субсидій і пільг мають надати згоду на збір, передачу та обробку персональних даних
субсидія
Джерело: відкриті джерела

Кабмін визначив, що для отримання додаткових виплат на дрова та вугілля за рахунок міжнародних партнерів одержувач субсидії / пільги має надати згоду на збір, передачу та обробку своїх персональних даних. Згоду необхідно надати до 1 грудня 2023 року. Про це повідомляє ПФУ.

Зазначається, що є три способи надання згоди на передачу та обробку персональних даних партнерам для отримання додаткової підтримки в опалювальному сезоні 2023 -2024 років:

  • шляхом надання відповіді на отримане смс-повідомлення;
  • через особистий кабінет субсидіанта / пільговика на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України;
  • шляхом подання заяви (довільної форми) до будь-якого зручного сервісного центру ПФУ.

"Особам, які набули право на отримання виплати житлової субсидії або пільги на придбання твердого пічного побутового палива і які раніше вже надавали згоду на збір, передачу та обробку своїх персональних даних Міністерству соціальної політики або Пенсійному фонду України для виплати будь-якої іншої грошової допомоги від міжнародних організацій, повторно надавати таку згоду не потрібно", - заявляють у відомстві.

Ті одержувачі додаткової підтримки, які раніше не надавали згоду, у своїх особистих кабінетах на веб-порталі електронних послуг ПФУ у розділі "Мої повідомлення" отримали повідомлення про необхідність надати згоду на збір, передачу та обробку їх персональних даних та даних членів їхнього домогосподарства.

Новини за темою: Боржникам за комунальні послуги заборонять купувати авто: Законопроєкт

Для надання згоди таким особам необхідно

1) У вкладці "Дистанційне інформування", у разі надання згоди, поставити позначку напроти поля "Згода на передачу та обробку персональних даних урядам іноземних держав, міжнародним організаціям, донорським установам для отримання додаткової підтримки населенням, в тому числі на придбання твердого пічного побутового палива в опалювальному сезоні 2023-2024 років” та натиснути кнопку "Зберегти".

2) Після передачі інформації відповідна ознака встановиться в електронній особовій справі одержувача житлової субсидії / пільги.

Крім того, одержувачі додаткової підтримки, які раніше не надавали згоду на збір, передачу та обробку персональних даних отримали від ПФУ на номери телефонів, зазначені в їх особових справах, смс-повідомлення, в якому зазначений спосіб надання такої згоди.

Новини за темою: Підвищення тарифів на комуналку: В НБУ спрогнозували, коли зростуть платіжки

Українці зможуть отримати 13-16 тисяч гривень на дрова та вугілля

Кабінет міністрів затвердив постанову Про реалізацію протягом опалювального сезону 2023-2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива. Пільговики зможуть отримати 13,6 тисяч гривень, субсидіанти - 16,2 тисяч гривень.

Джерелами фінансування експериментального проекту є кошти державного бюджету, а також кошти, які використовуються за згодою урядів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ.

Виплати зможуть отримати люди, які проживають у житлових приміщеннях (будинках), не отримують комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення і які протягом 2023-2024 років.

Згідно з документом, протягом строку дії експериментального проекту:

1) надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива за експериментальним проектом здійснюється за такими нормами:

  • мінімальні норми забезпечення населення твердим пічним побутовим паливом для надання пільг - обсяг твердого палива, яке може виділити 12 064 500 Ккал тепла (яке орієнтовно можна отримати із 6,22 тонни свіжозрубаної деревини з рівнем вологості 50% або 1,87 тонни кам’яного вугілля, що представлені на ринку України);
  • мінімальні норми забезпечення населення твердим пічним побутовим паливом для надання житлових субсидій - обсяг твердого палива, яке може виділити 14 367 096 Ккал тепла на домогосподарство на рік (яке орієнтовно можна отримати із 7,41 тонни свіжозрубаної деревини з рівнем вологості 50% або 2,23 тонни кам’яного вугілля, що представлені на ринку України);

2) для надання підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива в опалювальному сезоні 2023-2024 років застосовується такий граничний показник вартості твердого пічного побутового палива - 0,001129935 гривні за 1 Ккал. Таким чином, максимальна сума для отримувачів пільг становитиме 13 632,1 гривень, для отримувачів пільг - 16 233,9 гривень.

Раніше ми повідомляли, що український уряд оголосив список громадян, які більше не отримуватимуть субсидії. Пільги анулюють у вересні, йдеться у новій постанові Кабінеті міністрів. Так, в Україні запроваджена допомога для громадян, які самостійно не можуть оплатити комунальні платежі.

Читайте також:
Британія спрямує 250 мільйонів фунтів кредитного ліміту для бізнесу в Україні Британія спрямує 250 мільйонів фунтів кредитного ліміту для бізнесу в Україні
Коли чекати на допомогу від США та які проблеми є у Байдена та Трампа перед виборами Коли чекати на допомогу від США та які проблеми є у Байдена та Трампа перед виборами
Підвищення тарифу на електроенергію не буде, – Міненерго Підвищення тарифу на електроенергію не буде, – Міненерго
Україна та Нідерланди підписали угоду про гарантії безпеки Україна та Нідерланди підписали угоду про гарантії безпеки