USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

Польські фермери блокуватимуть кордон з Німеччиною

Заблокованими будуть усі смуги руху в обох напрямках
вантажівки
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

У неділю, 17 березня, польські фермери розпочнуть блокувати кордон з Німеччиною. Акція триватиме чотири дні. Про це повідомляє Deutshce Welle.

Зазначається, що заблокованими будуть усі смуги руху в обох напрямках, що унеможливить прикордонний рух у цьому місці. 

"Прикордонний перехід розташований на автобані, що сполучає Берлін та Варшаву, ним щодня між Німеччиною та Польщею рухаються близько 17 тисяч вантажівок. Польська та німецька влада очікує значних заторів на дорогах", - зазначають у виданні.

Чому протестують?

Польські фермери протестують вже кілька місяців. Серед вимог протестувальників – скасування або послаблення обмежень, накладених планом ЄС "Зелений курс", спрямованим на боротьбу зі змінами клімату, і повернення чинності митних зборів на імпорт сільськогосподарської продукції з України, які Брюссель скасував і після початку повномасштабної війни Росії проти України в 2022 році.

У виданні також нагадали, що 15 березня польські фермери заблокували пункт пропуску Хижне на польсько-словацькому кордоні.

Учасники протесту заявили, що блокування пункту пропуску триватиме до кінця березня. Фермери пропускатимуть одну вантажівку на годину, а автобусів та легковиків протест не стосується.

Раніше ми повідомляли, що у Польщі фермери влаштували масштабні протести, які переросли в сутички з поліцією.

Згодом Європейська комісія виконала одну з вимог польських фермерів, яка пов'язана із "зеленим курсом". 

Читайте також:
Україна домовляється з Німеччиною про додаткову систему IRIS-T, – Зеленський Україна домовляється з Німеччиною про додаткову систему IRIS-T, – Зеленський
Німеччина передасть Україні ще одну систему Patriot Німеччина передасть Україні ще одну систему Patriot
Німеччина закликала своїх громадян не їхати до Ізраїлю та покинути Іран Німеччина закликала своїх громадян не їхати до Ізраїлю та покинути Іран
Видачу готівки обмежать: Бундестаг схвалив єдину платіжну картку для біженців Видачу готівки обмежать: Бундестаг схвалив єдину платіжну картку для біженців