USD
НБУ
38.05
Готівка
38.45
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 5 6 4 0 (+960)
USD
НБУ
38.05
Готівка
38.45
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90

OpenAI хоче залучити щонайменше 100 мільярдів доларів на розвиток, – ЗМІ

Якщо компанія отримає ці кошти, то стане другим за вартістю стартапом у США після SpaceX
штучний інтелект
ШІ
Джерело: відкриті джерела

Компанія OpenAI, яка розробила ChatGPT, веде перемовини з інвесторами щодо залучення нового раунду фінансування на 100 мільярдів доларів або більше. Ця угода може зробити виробника ChatGPT одним із найдорожчих стартапів у світі, передає Bloomberg.

За словами співрозмовників видання, інвестори, які потенційно будуть залучені до нового раунду збору коштів, були включені в попередні обговорення. Також вони додають, що такі деталі, як умови, оцінка та час раунду фінансування ще не визначені та можуть змінитися.

"Згідно з даними CBInsights, якщо цей раунд фінансування відбудеться за планом, це зробить OpenAI другим за цінністю стартапом у США, поступившись лише корпорації Space Exploration Technologies Corp. Ілона Маска", – повідомляють автори.

Також вони зазначають, що OpenAI відмовився від коментарів.

У виданні нагадали, що початку січня компанія збирається завершити окрему тендерну пропозицію, яка дозволить співробітникам продати свої акції на суму 86 мільярдів доларів США.

Нині ж компанія стала найпопулярнішим стартапом Кремнієвої долини, зокрема, залучивши на сьогодні 13 мільярдів доларів від Microsoft.

Новини за темою: В ЄС досягли згоди щодо регулювання штучного інтелекту, – ЗМІ

Раніше ми писали, що низка відомих авторів подали до суду на компанію OpenAI через порушення авторських прав.

Читайте також:
Боррель запропонує країнам ЄС створити фонд для України з розробки дронів та ШІ Боррель запропонує країнам ЄС створити фонд для України з розробки дронів та ШІ
Meta створить команду для протидії дезінформації та зловживанню ШІ на виборах до Європарламенту Meta створить команду для протидії дезінформації та зловживанню ШІ на виборах до Європарламенту
У дронах українського виробництва буде ШІ У дронах українського виробництва буде ШІ
Перша людина, якій імплантували мозковий чип, змогла керувати мишею на екрані комп'ютера за допомогою думки Перша людина, якій імплантували мозковий чип, змогла керувати мишею на екрані комп'ютера за допомогою думки