USD
НБУ
39.67
Готівка
40.05
EUR
НБУ
43.08
Готівка
43.55
Втрати орків: 4 9 5 0 7 0 (+1380)
USD
НБУ
39.67
Готівка
40.05
EUR
НБУ
43.08
Готівка
43.55

Медведчука позбавили права займатись адвокатською діяльністю

Скаргу на адвокатську діяльність Медведчука подали адвокати Роман Титикало та Ілля Костін
Виктор Медведчук

Обвинувачений у державній зраді екслідер "ОПЗЖ" Віктор Медведчук

Джерело: відкриті джерела
Дисциплінарна палата Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області позбавила обвинувачуваного у державній зраді Віктора Медведчука права займатись адвокатською діяльністю. Про це повідомив адвокат і член комісії Роман Титикало.

Як пише "ЧЕСНО", скаргу на адвокатську діяльність Медведчука подали адвокати Роман Титикало та Ілля Костін. А все через те, що Медведчук досі залишався в Єдиному реєстрі адвокатів України.

Новини за темою: Землі на березі Дніпра, які належали дружині Медведчука, передали до АРМА

Титикало та Костін займаються темою адвокатської діяльності цього політика ще з 2016 року. Зокрема, вони здійснили правовий аналіз справи дисидента Василя Стуса, адвокатом якого був Медведчук.

Де зараз Медведчук

Навесні 2022-го СБУ затримала Медведчука. За даними слідства, ФСБ Росії хотіла вивезти його під виглядом військового ЗСУ в невизнане "Придністров'я", а звідти – до Москви, але політика затримали ще на виїзді з Київської області.

Відтоді Медведчук був під вартою. А 22 вересня 2022 року стало відомо, що його обміняли на 200 українських військових. Як уточнив глава ОП, він "уже дав усі можливі свідчення слідству".

Президент Володимир Зеленський 10 січня позбавив громадянства Медведчука та ще трьох політиків. А Верховна Рада позбавила його депутатських повноважень.

Читайте також:
Медведчук у РФ займається інформдиверсіями проти України: Його соратники у Києві вже отримали підозри Медведчук у РФ займається інформдиверсіями проти України: Його соратники у Києві вже отримали підозри
За втручання у вибори: ЄС готує санкції проти проросійського медіаресурсу, пов'язаного з Медведчуком За втручання у вибори: ЄС готує санкції проти проросійського медіаресурсу, пов'язаного з Медведчуком
В Україні заблоковано YouTube-проєкт пропагандистки Панченко В Україні заблоковано YouTube-проєкт пропагандистки Панченко
Продаж яхти Royal Romance екснардепа Медведчука: АРМА вперше починає реалізацію закордонного активу Продаж яхти Royal Romance екснардепа Медведчука: АРМА вперше починає реалізацію закордонного активу