USD
НБУ
36.57
Готівка
37.22
EUR
НБУ
39.26
Готівка
40.30
Втрати орків: 2 1 4 6 6 0 (+890)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.22
EUR
НБУ
39.26
Готівка
40.30

Медведчука позбавили права займатись адвокатською діяльністю

Скаргу на адвокатську діяльність Медведчука подали адвокати Роман Титикало та Ілля Костін
Виктор Медведчук
Джерело: відкриті джерела
Дисциплінарна палата Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області позбавила обвинувачуваного у державній зраді Віктора Медведчука права займатись адвокатською діяльністю. Про це повідомив адвокат і член комісії Роман Титикало.

Як пише "ЧЕСНО", скаргу на адвокатську діяльність Медведчука подали адвокати Роман Титикало та Ілля Костін. А все через те, що Медведчук досі залишався в Єдиному реєстрі адвокатів України.

Новини за темою: Суд забрав у дружини Медведчука землі на березі Дніпра

Титикало та Костін займаються темою адвокатської діяльності цього політика ще з 2016 року. Зокрема, вони здійснили правовий аналіз справи дисидента Василя Стуса, адвокатом якого був Медведчук.

Де зараз Медведчук

Навесні 2022-го СБУ затримала Медведчука. За даними слідства, ФСБ Росії хотіла вивезти його під виглядом військового ЗСУ в невизнане "Придністров'я", а звідти – до Москви, але політика затримали ще на виїзді з Київської області.

Відтоді Медведчук був під вартою. А 22 вересня 2022 року стало відомо, що його обміняли на 200 українських військових. Як уточнив глава ОП, він "уже дав усі можливі свідчення слідству".

Президент Володимир Зеленський 10 січня позбавив громадянства Медведчука та ще трьох політиків. А Верховна Рада позбавила його депутатських повноважень.

Читайте також:
СБУ у Хмельницькому затримала пропагандиста Медведчука, який закликав до СБУ у Хмельницькому затримала пропагандиста Медведчука, який закликав до "поділу" України
СБУ оголосила підозру СБУ оголосила підозру "політологу" Медведчука, який переховується у Криму
Нафтовий бізнес Медведчука в РФ поповнився двома мережами АЗС: Розслідування Нафтовий бізнес Медведчука в РФ поповнився двома мережами АЗС: Розслідування
Як фірми дружини Медведчука фінансували Росгвардію та антиукраїнську діяльність, – розслідування Trap Aggressor Як фірми дружини Медведчука фінансували Росгвардію та антиукраїнську діяльність, – розслідування Trap Aggressor