USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Верховна Рада без "ОПЗЖ": Парламент достроково припинив повноваження нардепки Плачкової

Розповідаємо, хто з ОПЗЖ вже покинув ВР
ОПЗЖ
Джерело: відкриті джерела

Верховна Рада України достроково припинила повноваження народного депутата України Плачкової Татьяни яка входила до колишньої фракції ОПЗЖ.

Про те, що Плачкова вирішила скласти мандат стало відомо напередодні - 13 липня. А вже сьогодні за припинення її повноважень депутата ВРУ проголосувало 283 нардепи, повідомив депутат Ярослав Железняк.

"В Парламенті залишилося 404 депутата (новий рекорд)", - додав народний обранець.

Хто з представників ОПЗЖ вже не нардеп?

10 січня президент Володимир Зеленський позбавив екснардепів та держзрадників Віктора Медведчука, Тараса Козака, Андрія Деркача і Рената Кузьміна громадянства України. 

Згодом, 13 січня, Верховна Рада достроково припинила їх депутатські повноваження.

24 лютого ВР достроково позбавила мандатів нардепів від "ОПЗЖ" Олега Волошина, Наталію Королевську та її чоловіка Юрія Солода.

Пізніше президент України Володимир Зеленський доручив голові Верховної Ради Руслану Стефанчуку опрацювати пропозиції, викладені в петиції про позбавлення мандатів усіх народних депутатів від колишньої "Опозиційної платформи – За життя".

Заборонена партія

У вересні 2022 року Касаційний адміністративний суд відхилив апеляційну скаргу партії "ОПЗЖ", таким чином діяльність політсили була остаточно заборонена в Україні. Рішення про заборону "ОПЗЖ", ухвалене в червні минулого року, було прийнято на підставі указу президента та рішення РНБО. Вони ґрунтувалися на доказах її деструктивної діяльності, зібрані у межах реагування СБУ на загрози національній безпеці.

Читайте також:
У Китаю та Росії стрімко збільшується кількість ядерної зброї У Китаю та Росії стрімко збільшується кількість ядерної зброї
Загроза з боку РФ і Китаю: НАТО веде переговори щодо приведення ядерної зброї в бойову готовність Загроза з боку РФ і Китаю: НАТО веде переговори щодо приведення ядерної зброї в бойову готовність
Прем'єр Польщі Туск заявив про ворожу агентуру серед російських та білоруських айтівців Прем'єр Польщі Туск заявив про ворожу агентуру серед російських та білоруських айтівців
Суд заборонив вісім проросійських громадських організацій, які координував Медведчук Суд заборонив вісім проросійських громадських організацій, які координував Медведчук