USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

Китай розпочав виробництво нового покоління ядерних підводних човнів. Для США і союзників вони стануть проблемою, – Reuters

Субмарина буде також безшумною
Китай
Камера відеоспостереження, яка виводить на вулицю, зображена поруч із прапором Китаю, 25 листопада 2021 року
Джерело: Reuters

Китай розпочав виробництво нового покоління ядерних підводних човнів. Їх важко відстежити, а тому вони чи не вперше стануть реальною проблемою для США і союзників, пише Reuters.

Видання з посиланням на аналітиків та регіональних аташе з питань оборони повідомляє, що американці фіксують все більше ознак того, що Пекін виробляє підводний човен з балістичними ракетами типу 096. Закінчення виробництва і початок його випробувань орієнтовно розпочнеться до кінця цього десятиліття. 

При виготовленні субмарини китайці використовуватимуть російські технології, що забезпечать безшумність при наближенні до противника.

Новини за темою: Китай таємно надсилає до Росії військове обладнання, – Politico

Підводник у відставці та аналітик військово-морської технічної розвідки, один із дослідників цього підводного човна Крістофер Карлсон заявив, що "тип 096 стане кошмаром. Їх буде дуже-дуже важко виявити".

Нагадаємо, ми писали, що китайська державна компанія Poly Technologies у 2022 році щонайменше двічі здійснювала постачання в Росію великих партій бездимного пороху для виробництва патронів.

Барнаульський патронний завод у РФ отримав із Китаю порох, якого достатньо для виробництва щонайменше 80 млн патронів.

Постачання було здійснено державною компанією Poly Technologies, щодо якої Сполучені Штати раніше ввели санкції за поширення ракетних технологій і надання підтримки Ірану.

Ці дані "знову порушують питання про роль Китаю в підтримці Росії, яка веде загарбницьку війну в Україні".

Теги: Китай
Читайте також:
Китай запустив першу у світі АЕС четвертого покоління Китай запустив першу у світі АЕС четвертого покоління
США не встигають виробляти необхідну зброю, щоб задовольнити світовий попит, – ЗМІ США не встигають виробляти необхідну зброю, щоб задовольнити світовий попит, – ЗМІ
Росія, Іран і Китай проведуть спільні навчання в Перській затоці, – ЗМІ Росія, Іран і Китай проведуть спільні навчання в Перській затоці, – ЗМІ
Австралії, Великій Британії та США ШІ допоможе виявляти китайські субмарини Австралії, Великій Британії та США ШІ допоможе виявляти китайські субмарини