USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

Китай розпочав виробництво нового покоління ядерних підводних човнів. Для США і союзників вони стануть проблемою, – Reuters

Субмарина буде також безшумною
Китай
Камера відеоспостереження, яка виводить на вулицю, зображена поруч із прапором Китаю, 25 листопада 2021 року
Джерело: Reuters

Китай розпочав виробництво нового покоління ядерних підводних човнів. Їх важко відстежити, а тому вони чи не вперше стануть реальною проблемою для США і союзників, пише Reuters.

Видання з посиланням на аналітиків та регіональних аташе з питань оборони повідомляє, що американці фіксують все більше ознак того, що Пекін виробляє підводний човен з балістичними ракетами типу 096. Закінчення виробництва і початок його випробувань орієнтовно розпочнеться до кінця цього десятиліття. 

При виготовленні субмарини китайці використовуватимуть російські технології, що забезпечать безшумність при наближенні до противника.

Новини за темою: Китай таємно надсилає до Росії військове обладнання, – Politico

Підводник у відставці та аналітик військово-морської технічної розвідки, один із дослідників цього підводного човна Крістофер Карлсон заявив, що "тип 096 стане кошмаром. Їх буде дуже-дуже важко виявити".

Нагадаємо, ми писали, що китайська державна компанія Poly Technologies у 2022 році щонайменше двічі здійснювала постачання в Росію великих партій бездимного пороху для виробництва патронів.

Барнаульський патронний завод у РФ отримав із Китаю порох, якого достатньо для виробництва щонайменше 80 млн патронів.

Постачання було здійснено державною компанією Poly Technologies, щодо якої Сполучені Штати раніше ввели санкції за поширення ракетних технологій і надання підтримки Ірану.

Ці дані "знову порушують питання про роль Китаю в підтримці Росії, яка веде загарбницьку війну в Україні".

Теги: Китай
Читайте також:
У Китаю та Росії стрімко збільшується кількість ядерної зброї У Китаю та Росії стрімко збільшується кількість ядерної зброї
Загроза з боку РФ і Китаю: НАТО веде переговори щодо приведення ядерної зброї в бойову готовність Загроза з боку РФ і Китаю: НАТО веде переговори щодо приведення ядерної зброї в бойову готовність
Угода між Росією і Китаєм про постачання газу – Пекін поставив ультиматум Угода між Росією і Китаєм про постачання газу – Пекін поставив ультиматум
Китай не братиме участі в Саміті миру, бо там не буде Росії Китай не братиме участі в Саміті миру, бо там не буде Росії