USD
НБУ
38.05
Готівка
38.45
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 4 6 8 0 (+920)
USD
НБУ
38.05
Готівка
38.45
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90

Ізраїль переходить у наступ, а також знімає всі правила ведення війни, – Міноборони

За словами Галланта, Газа ніколи "не повернеться до того, що було"
Ізраїль війна Седерот військові Ізраїлю ЦАХАЛ_5
Джерело: Міноборони Ізраїлю

Міністр оборони Йоав Галлант заявив, що Ізраїль переходить до "повноцінного наступу" на Сектор Гази, пише The Times of Israel.

"Я зняв усі обмеження, ми [відновили] контроль над територією і переходимо до повноцінного наступу", – повідомив Галлант військам на кордоні із Сектором Гази.

Звертаючись до бійців ЦАХАЛу, він сказав, що в них буде можливість змінити реальність, а також пообіцяв, що ХАМАС отримає зовсім інші зміни порівняно з тими, на які він розраховував.

"Вони пошкодують про цей момент, Газа ніколи не повернеться до того, що було", – уточнив міністр.

Також, за словами Галланта, Ізраїль скасував усі правила ведення війни і ЦАХАЛ ні за що не нестиме відповідальності.

"Військових судів не буде", – додав він.

Водночас представник ЦАХАЛу контрадмірал Даніель Хагарі заявив, що головним пріоритетом для ізраїльських військових є ліквідація високопоставлених членів ХАМАСу.

Варто зазначити, що в Ізраїлі на територіях прикордонних поселень продовжують знаходити вбитих цивільних. Приміром, сьогодні один із генералів ЦАХАЛу повідомив, що в кібуці Кфар-Аза виявлено тіла 40 дітей, частину з них терористи обезголовили.

Нагадаємо, військові Ізраїлю відновили контроль над усіма прикордонними містами, що межують з Газою. Однак в них досі можуть знаходитися терористи.

Війна в Ізраїлі

7 жовтня бойовики угруповання ХАМАС розпочали вторгнення в Ізраїль. Терористи захопили велику кількість заручників – як мирних мешканців, так і військових.

8 жовтня Ізраїль оголосив про початок війни. Востаннє це робилось 50 років тому – під час Війни Судного дня.

Пізніше прем'єр-міністр Біньямін Нетаньяху заявив, що Ізраїль вступив у довгу та важку війну, перший етап якої вже завершується знищенням більшості бойовиків, які проникли в країну. За його словами, уряд ухвалив рішення припинити постачання електроенергії, палива та товарів у Сектор Гази.

 
Читайте також:
Росія купує збройові технології ЄС на десятки мільйонів євро Росія купує збройові технології ЄС на десятки мільйонів євро
Мета російської Мета російської "спецоперації" зазнала нищівної поразки
Радбез ООН потребує серйозної реформи, – Гутерреш Радбез ООН потребує серйозної реформи, – Гутерреш
Україна прагне отримати запрошення до НАТО вже на літньому саміті у Вашингтоні, – ОП Україна прагне отримати запрошення до НАТО вже на літньому саміті у Вашингтоні, – ОП