USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 1 1 1 0 (+1070)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

Бізнес під час війни. Скільки ФОПів і компаній закрилися з початку російського вторгнення

Незважаючи на повномасштабні бойові дії та блекаути, бізнес в Україні продовжує розвиватися
бізнес
Джерело: відкриті джерела

На початок квітня 2023 року кількість зареєстрованих ФОПів в Україні становить майже 2 млн, а компаній – понад 1,2 мільйона. Про це йдеться у звіті "Опендатабот".

Там зазначають, що закриті ФОПи за цей рік були повністю компенсовані новими відкритими справами. А кількість новозареєстрованих компаній у 5,6 раза перекриває чисельність бізнесів, що припинили роботу.

Незважаючи на всі кризи, викликані бойовими діями і масовими блекаутами, перший рік повномасштабної війни не став рекордним за кількістю закритих справ. Станом на початок квітня 2023 року під час війни було закрито 203 921 ФОП. У попередні роки в середньому в Україні закривалося 260 тисяч ФОПів на рік.

Важливо, що кількість новостворених справ із залишком перекриває чисельність бізнесів, які припинили роботу. За той самий період було зареєстровано 208 936 нових ФОПів.

Джерело: Опендатабот

Там також розповіли, що на противагу малому і середньому бізнесу кількість нових компаній значно перевищила чисельність закритих справ. За час війни було зареєстровано понад 32 тисячі компаній, а припинили роботу і стали неактивними 5728 бізнесів.

Додамо, протягом року з початку повномасштабної війни українці зареєстрували понад 202 тисячі нових ФОПів. Більшість із них було відкрито в Києві.

 

Читайте також:
Окупанти брешуть про Окупанти брешуть про "активну оборону" в Авдіївці, – ISW
Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення
Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм
Кабмін схвалив два документи для функціонування Міжнародного реєстру збитків, завданих Росією Кабмін схвалив два документи для функціонування Міжнародного реєстру збитків, завданих Росією