USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 9 4 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

Apple запускає ощадний рахунок

Керувати ощадним рахунком можна безпосередньо у застосунку Wallet
Apple_1
Джерело: відкриті джерела

Відсьогодні користувачі Apple Card в США можуть відкрити ощадний рахунок від Goldman Sachs з прибутковістю 4,15% річних, що у 10 разів перевищує середній показник по країні.

В компанії розповіли, що керувати ощадним рахунком можна безпосередньо у застосунку Wallet, комісія та вимоги до мінімального балансу відсутні.

Після запуску ощадного рахунку всі кешбеки користувача будуть автоматично зараховуватись на нього. Щоб ще збільшити заощадження, користувачі можуть внести додаткові кошти на свій ощадний рахунок через прив’язаний банківський рахунок або зі свого балансу Apple Cash.

Користувачі отримають доступ до інформаційної панелі заощаджень у цифровому гаманці Wallet, де вони зможуть відстежувати баланс свого рахунку та отримані відсотки. Кошти можна зняти в будь-який час, переказавши їх на прив’язаний банківський рахунок або на свою картку Apple Cash, без комісії.

"Наша мета – створити інструменти, які допоможуть користувачам вести більш адекватний моніторинг своїх витрат, а інтеграція Savings в Apple Card в Wallet дозволяє їм витрачати, відправляти і зберігати Daily Cash безпосередньо і без проблем – всі операції з одного додатка", – зазначає Дженніфер Бейлі, віцепрезидент Apple Pay і Apple Wallet.

Додамо, що американська компанія Apple готується до випуску нової VR гарнітури

Теги: Apple
Читайте також:
iPhone можна буде навчити говорити голосом користувача: Чи може це бути небезпечно iPhone можна буде навчити говорити голосом користувача: Чи може це бути небезпечно
Apple шукає нові країни для перенесення виробництва за межі Китаю, – Bloomberg Apple шукає нові країни для перенесення виробництва за межі Китаю, – Bloomberg
Стало відомо, який дизайн матиме iPhone 15 Pro Стало відомо, який дизайн матиме iPhone 15 Pro
Apple запускає окремий застосунок із класичною музикою Apple запускає окремий застосунок із класичною музикою