USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50
Втрати орків: 4 9 5 0 7 0 (+1380)
USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50

Telegram може заблокувати в Україні доступ до деяких каналів

Проте це лише для користувачів техніки Apple
Telegram
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Apple вимагає обмежити доступ до деяких каналів для користувачів Telegram на iOS з українськими SIM-картами. Про це поінформував засновник месенджера Telegram Павло Дуров у Telegram.

Про які саме канали йдеться, не повідомляється.

При цьому канали не будуть видалені з Telegram. До них, як і раніше, можна буде отримати доступ через вебверсію або на Android.

Дуров зазначив, що у разі ігнорування вимоги Telegram може бути видалено з App Store.

Що кажуть про Telegram в Україні?

Нещодавно на сайті Верховної Ради з’явився законопроєкт щодо регулювання Telegram. Одним з основних пунктів документа є заборона на користування Telegram державним органам, органам місцевого самоврядування, їх посадовим особам, а також надавачам фінансових послуг, платіжним організаціям, операторам послуг платіжної інфраструктури.

РНБО та ГУР теж неодноразово наголошували, що через додаток російські окупанти поширюють свою пропаганду серед українських користувачів. Тому він несе "загрозу" і є "небезпечним".

На їхню думку, основною небезпекою є анонімність месенджера. Адже імена осіб, які поширюють інформацію на мільйонну аудиторію, невідомі. 

Що кажуть про це українці?

43% опитаних українців згодні, що для зміцнення захисту від ворога держава має активніше контролювати інформацію в інтернет-джерелах.

Читайте також:
У 2024 році 59% нових ФОПів в Україні відкрили жінки У 2024 році 59% нових ФОПів в Україні відкрили жінки
ТЦК передали Нацполіції інформацію про 94,5 тисяч ухилянтів ТЦК передали Нацполіції інформацію про 94,5 тисяч ухилянтів
Окупанти просунулися біля десяти населених пунктів в кількох областях України, – DeepState Окупанти просунулися біля десяти населених пунктів в кількох областях України, – DeepState
ДБР виписало підозру голові ФСБ РФ Бортнікову і ще 20 ДБР виписало підозру голові ФСБ РФ Бортнікову і ще 20 "фсбешним" генералам