USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 3 0 9 2 0 (+1170)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

Залужний захистив докторську дисертацію

Сам захист відбувся в Національному університеті "Одеська юридична академія"
Залужний
Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний позує для портрета у своєму кабінеті в Києві. 28 червня 2023 р.
Джерело: The Washington Post

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний захистив дисертацію з права – він здобув науковий ступінь доктора філософії. Про це свідчать дані інформаційної системи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Оскільки дисертація й анотація до неї становлять державну таємницю у сфері оборони, державної безпеки та охорони правопорядку, то переглянути її неможливо.

Але за ключовими словами можна визначити, що тема роботи головнокомандувача пов'язана з військовою дисципліною, дисциплінарними проступками та стягненнями.

Публікації Залужного за темою дисертації також присвячені питанням військово-дисциплінарного законодавства. У роботах Залужний підписаний як аспірант кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу Академії Державної пенітенціарної служби.

Головнокомандувач ЗСУ неодноразово приходив на заходи академії, наприклад з нагоди випуску її студентів.

Сам захист відбувся в Національному університеті "Одеська юридична академія".

У приміщенні, яке міг використовувати Залужний, знайшли прослушку: СБУ відкрила справу

Нещодавно в приміщенні, яке потенційно міг використовувати головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, виявили прослушку. Про це повідомляє Служба безпеки України.

За фактом виявленого пристрою відкрито провадження за статтею 359 ч. 2 (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) Кримінального кодексу України.

У СБУ уточнили, що техніку виявлено не безпосередньо в кабінеті Залужного, про що раніше написала низка українських ЗМІ, а в одному з приміщень, яке могло в майбутньому використовуватися ним для роботи.

За попередніми даними, виявлений пристрій перебував у неробочому стані.

"Будь-яких засобів накопичення інформації або засобів віддаленої передачі аудіозаписів не виявлено. Цей технічний пристрій буде передано на експертизу", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Залужний поскаржився Остіну на Офіс президента та попросив 17 мільйонів снарядів, – ЗМІ
Читайте також:
МОН затвердило систему перезарахування оцінок із закордонних шкіл МОН затвердило систему перезарахування оцінок із закордонних шкіл
Волонтерство можуть зарахувати студентам як практику: Рада підтримала за основу новий освітній законопроєкт Волонтерство можуть зарахувати студентам як практику: Рада підтримала за основу новий освітній законопроєкт
В Україні тестують освітній застосунок В Україні тестують освітній застосунок "Мрія"
Міносвіти змінило правила вступу до вишів у 2024 році Міносвіти змінило правила вступу до вишів у 2024 році