USD
НБУ
39.67
Готівка
40.05
EUR
НБУ
43.08
Готівка
43.55
Втрати орків: 4 9 5 0 7 0 (+1380)
USD
НБУ
39.67
Готівка
40.05
EUR
НБУ
43.08
Готівка
43.55

Загибель військових у Чернігівській області: У ДБР розповіли про причину трагедії

Четверо військових загинули через детонування снаряда
військові
Джерело: відкриті джерела

18 березня у навчальному центрі ім. князя Ярослава Мудрого у Чернігівській області загинуло четверо військовослужбовців. За попередньою інформацією, військові загинули через детонування снаряда. Про це повідомили в ДБР.

"ДБР попередньо встановило, що 18 березня під час штатних стрільб у військовій частині на Чернігівщині здетонував снаряд. Унаслідок вибуху загинуло чотири солдати", – розповіли у відомстві.

Згідно з повідомленням, співробітники ДБР виїжджали на місце події, проведено огляд, вилучено речові докази.

Тіла військовослужбовців направлено до Чернігівського обласного бюро судово-медичної експертизи для проведення відповідних досліджень. ДБР відкрило кримінальну справу за ст. 414 КК України ("Порушення правил поводження зі зброєю").

Додамо, що у Верховній Раді мають намір збільшити військові видатки на понад 500 мільярдів гривень. Це найбільше збільшення бюджету в історії України.

Читайте також:
Найбільше військовозобов’язаних українців, які за кордоном, оновили дані в Найбільше військовозобов’язаних українців, які за кордоном, оновили дані в "Резерві" з Польщі
НАЗК із 500 посадовців ТЦК виявило лише вісім порушників НАЗК із 500 посадовців ТЦК виявило лише вісім порушників
Помилки у Помилки у "Резерв+": Відповіді на найпоширеніші питання від Міноборони
Працівник військкомату отримав три роки в'язниці, бо хотів воювати на фронті, а не служити в ТЦК Працівник військкомату отримав три роки в'язниці, бо хотів воювати на фронті, а не служити в ТЦК