USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

"Укрзалізниця" почала аналізувати звернення пасажирів за допомогою ChatGPT

Раніше відгуки пасажирів співробітники УЗ обробляли вручну
Укрзалізниця
Джерело: відкриті джерела

"Укрзалізниця" почала обробляти звернення пасажирів за допомогою чат-боту зі штучним інтелектом ChatGPT. Про це повідомляє пресслужба УЗ в Telegram.

"Протягом одного дня ми отримуємо в середньому 1300 оцінок подорожі від пасажирів через застосунок. Приблизно 300 з них – текстові відгуки, які стосуються безпосередньо роботи залізниці. Кожен такий відгук раніше ми обробляли вручну – тепер цю роботу виконує ChatGPT", – розказали в компанії. 

Технологія автоматично розподіляє звернення пасажирів за 21 тематикою, такі як "якість обслуговування" та "запізнення". Після чого вже розбиті по категоріях звернення завантажуються у систему аналізу, яка дозволяє відслідковувати по днях, тижнях та місяцях динаміку скарг за конкретними поїздами та маршрутами.

Новини за темою: У "Дії" може з'явитися штучний інтелект "Надія". Розповідаємо, для чого це знадобиться

Також УЗ повідомила, що за допомогою ChatGPT співробітники зможуть пришвидшити роботу з аналізу зворотного звʼязку, визначати найбільш проблемні ділянки та оперативно реагувати на них. Штучний інтелект ChatGPT коректно визначає категорію звернення в 90% випадків, додали в компанії. 

Блокування ШІ в інших країнах 

Штучний інтелект ChatGPT почали активно використовувати в Україні. Але інші країни блокують використання технології. 

Так, в лютому Китай заборонив використовувати в країні чат-бот на основі штучного інтелекту.

Регулятори наказали великим китайським технологічним компаніям, зокрема Tencent Holdings і Ant Group, фінтех-філія Alibaba Group Holding не пропонувати послуги ChatGPT громадськості на тлі зростаючої тривоги в Пекіні через нецензуровані відповіді чат-бота на основі штучного інтелекту на запити користувачів.

Технічні компанії також повинні звітувати перед регуляторами, перш ніж запускати власні сервіси, схожі на ChatGPT.

В березні Національне управління із захисту персональних даних Італії також вирішило обмежити доступ до чат-бота з вбудованим ШІ ChatGPT. В країні занепокоєні обробкою персональних даних компанією OpenAI.

Причиною для такого рішення став витік персональних даних користувачів чат-бота 20 березня. Тоді на деякий час у вільному доступі опинилася інформація про запити і номери банківських карт платних користувачів платформи.

Крім того, там вважають, що ChatGPT надає інформацію, яка не відповідає фактичним даним. Також виникли претензії, що в чат-боті немає контролю над його використанням дітьми віком до 13 років.

Читайте також:
"Укрзалізниця" збільшить вартість квитків на міжнародні рейси
Австралії, Великій Британії та США ШІ допоможе виявляти китайські субмарини Австралії, Великій Британії та США ШІ допоможе виявляти китайські субмарини
ChatGPT може розкривати особисту інформацію користувачів, – дослідження ChatGPT може розкривати особисту інформацію користувачів, – дослідження
Перехід на триденний робочий тиждень завдяки ШІ: Білл Гейтс озвучив прогноз на майбутнє Перехід на триденний робочий тиждень завдяки ШІ: Білл Гейтс озвучив прогноз на майбутнє