USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 7 9 5 0 (+1150)
USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90

В телемарафоні показали окупований Крим як частину Росії. Канал "Ми – Україна" визнав помилку

У сюжеті журналістки Олени Гончаренко про відсутність опалення у російських регіонах показали карту, де видно приєднаний Крим
Студія ТБ
У новинах показали карту РФ з окупованим Кримом
Джерело: відкриті джерела

В ефірі телемарафону "Єдині новини" 16 січня показали карту Росії з приєднаним до її складу анексованим українським Кримом, на каналі "Ми – Україна" заявили, що винних буде покарано.

У сюжеті журналістки Олени Гончаренко про відсутність опалення у російських регіонах показали карту, де видно приєднаний Крим. На сайті телеканалу "Ми – Україна" опублікували заяву, де визнали свою провину. Вказують, що це "груба помилка" та обіцяють визначити та покарати винних.

У новинах показали карту РФ з окупованим Кримом
Джерело: скріншот

"В сюжеті дійсно була зображена карта Росії, на якій помилково позначений український півострів Крим. Це груба помилка. Команда визнає свою відповідальність. Ступінь провини кожного з причетних до створення та випуску матеріалу в ефір визначається. Винуватці неминуче понесуть покарання", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Ізоляція Криму, Путін – тварина та мобілізація: Головні тези з інтерв’ю Зеленського The Economist

Нагадаємо, українські телеканали розглядають можливість зміни формату загальнонаціонального марафону "Єдині новини".

Раніше під час онлайн-зустрічі з медійниками з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку президент України Володимир Зеленський назвав телемарафон "одним із ключових етапів в історії незламності нашої держави".

Читайте також:
РФ навмисно звела Керченський міст нижче, ніж цього вимагають правила, – військовий РФ навмисно звела Керченський міст нижче, ніж цього вимагають правила, – військовий
ЗСУ спростували публікацію NYT про полон сотні українських воїнів під Авдіївкою ЗСУ спростували публікацію NYT про полон сотні українських воїнів під Авдіївкою
Щонайменше 600 Щонайменше 600 "суддів" Криму та РФ слухають справи політичних переслідувань на окупованому півострові
Студенти КНУ ім. Шевченка вимагають звільнити викладача нібито через закиди сексизму. У чому справа? Студенти КНУ ім. Шевченка вимагають звільнити викладача нібито через закиди сексизму. У чому справа?