USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

В Telegram з’явився редактор для створення стікерів

Створити стікер можна на основі будь-якого зображення
Телеграм
Джерело: відкриті джерела

Тепер користувачі Telegram зможуть створювати стікери не виходячи із додатка. В застосунок додали новий потужний редактор. Про це йдеться у блозі месенджера.

"Від сьогодні будь-хто має змогу швидко створювати наліпки та цілі набори наліпок за допомогою нового потужного редактора – не виходячи з Telegram", – йдеться  уповідомленні.

Більше про нововведення

Зазначається, що створити стікер можна на основі будь-якого зображення. До нього можна додати текст, малюнок або незліченну кількість анімованих наліпок, емоджі та GIF, які вже є на платформі.

Крім того, можна вирізати обʼєкт і видалити фон.

"Ви можете вручну стирати й відновлювати частини вашої фотографії, а також додавати контур, щоб досягти класичного вигляду наліпки", – зазначають розробники.

Як створити стікер?

Щоб створити стікер, потрібно відкрити панель наліпок з поля введення в будь-якому чаті та натиснути кнопку "+".

Коли стікер буде готовий, його можна одразу відправити або створити набір. В цьому випадку потрібно придумати назву для набору.

"Щоб поділитися набором наліпок, просто надішліть комусь одну наліпку з набору. Одержувач зможе натиснути на неї, щоб додати собі весь набір. Кожен набір також має своє унікальне посилання вигляду t.me", – зазначають у блозі.

Також у компанії анонсували ще 16 нових можливостей цього місяця, про які обіцяють повідомити трохи згодом.  

На початку квітня ми повідомляли, що власники публічних Telegram-каналів, які мають щонайменше 1 тис. підписників, зможуть отримувати 50% від доходу від реклами, що показується в їхніх каналах.

Зазначалося, що свої винагороди можна виводити без комісії або реінвестувати їх у рекламу в Telegram, колекційні публічні імена чи розіграші Premium.

Читайте також:
Альтернатива Telegram: В Україні пропонують запустити сервіс Альтернатива Telegram: В Україні пропонують запустити сервіс "Дія. Канали"
TikTok позначатиме контент, створений за допомогою штучного інтелекту на інших платформах TikTok позначатиме контент, створений за допомогою штучного інтелекту на інших платформах
Російські війська можуть використовувати супутникові системи, виготовлені в Україні, – розслідування Російські війська можуть використовувати супутникові системи, виготовлені в Україні, – розслідування
Apple, ймовірно, покаже власний штучний інтелект на презентації в червні, – Reuters Apple, ймовірно, покаже власний штучний інтелект на презентації в червні, – Reuters