USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

УЄФА відмовилася від ідеї повернення Росії до змагань

Молодіжні збірні із РФ не виступатимуть під егідою Союзу європейських футбольних асоціацій
Футбол
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Спілка європейських футбольних асоціацій вирішила не повертати російські юнацькі команди до міжнародних змагань. Про це повідомляє Associated Press.

Таке рішення було прийняте під тиском низки організацій. Тож УЄФА у своєму новому рішенні зазначила, що неможливо знайти "технічне рішення, що дозволило б російським командам грати".

Однак, за даними журналістів, насправді Спілка європейських футбольних асоціацій прийняла таке рішення, оскільки низка асоціацій оголосили бойкот грі з росіянами. Крім України зустрічатися з російськими збірними відмовилися Англія, Польща, Швеція та інші. А скандинави пообіцяли заблокувати участь жіночої збірної Росії на Євро-2024 серед 17-річних.

Нагадаємо, ми писали, що в УЄФА стався величезний розкол через рішення повернути до європейських змагань російські молодіжні футбольні команди.

26 вересня виконком УЄФА допустив у міжнародні турніри юніорські збірні Росії віком до 17 років, санкції щодо інших збірних і клубів залишено чинними.

На це рішення різко відреагували збірні різних країн, які заявили, що не гратимуть з будь-якими командами з Росії.

Читайте також:
Збірна України дізналася, з ким зіграє на чемпіонаті Європи, якщо туди потрапить Збірна України дізналася, з ким зіграє на чемпіонаті Європи, якщо туди потрапить
Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм
Всесвітня федерація бадмінтону призупинила членство РФ Всесвітня федерація бадмінтону призупинила членство РФ
Україна претендує на перше місце на чемпіонаті світу з ММА, -  Антон Бланк Україна претендує на перше місце на чемпіонаті світу з ММА, - Антон Бланк