USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95
Втрати орків: 3 3 1 1 1 0 (+1070)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95

Укрзалізниця запустила онлайн-замовлення спецвагонів для осіб з інвалідністю

Заявку потрібно давати не пізніше, ніж за 3 дні до заявленої дати відправлення
Укрзалізниця потяг
Джерело: Уніан

Укрзалізниця запустила онлайн-замовлення спеціальних вагонів для осіб з інвалідністю. Про це повідомляє пресслужба УЗ.

Там зазначили, що ця послуга вже доступна у тестовому режимі.

Заявку необхідно подавати принаймні за 3 доби до дати запланованої подорожі. Протягом 24 годин оператори Укрзалізниці візьмуть заявку в роботу та зв’яжуться із замовником послуги. 

Отримати та сплатити квитки можна в залізничній касі не пізніше ніж за 1 годину до відправлення поїзда. 

Уточнити статус заявки можна за цілодобовим безкоштовним телефоном 0 800 503 111. 

Сервіс призначено для осіб з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю, пасажирів на кріслах колісних та осіб, які їх супроводжують.

Загалом Укрзалізниця має у своєму парку 50 вагонів з підйомниками або пандусами, з яких 37 — вагони нового покоління, які збудовано протягом останнього року. Усі ці вагони обладнано відповідно до вимог інклюзивності, зокрема, є доступна вбиральня і купе, облаштовані згідно з потребами маломобільних пасажирів.

У новозбудованих вагонах у такому купе розташовані спальні дивани, які можуть змінювати кут нахилу й фіксувати тіло, пульт для регулювання освітлення, кнопку для звернення до провідника та пристрій для гучномовного зв'язку з ним.

Нагадаємо, Укрзалізниця впровадила у потягах жіночі купе. У компанії наголошують, що ціна вагонів з жіночими купе ніяк не дорожча. Якісно ці купе теж не мають відмінностей, щоб не створювати відчуття штучних привілеїв.

Читайте також:
Періодично читала Періодично читала "Отче Наш", так і трималися: Провідниця Ірина Юрченко поділилася враженнями від пережитого з початку повномасштабної війни
Від початку великої війни загинули 530 залізничників Від початку великої війни загинули 530 залізничників
Пункти незламності запрацювали на 96 залізничних вокзалах України Пункти незламності запрацювали на 96 залізничних вокзалах України
В Україні запрацює Food Train – автономний В Україні запрацює Food Train – автономний "поїзд-кухня". Для чого він потрібен і як працюватиме