USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

На залізниці в Україні цього року загинуло 76 людей

Загалом цьогоріч на залізниці травмувалося 120 людей
колії, залізниця
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

На залізничних коліях в Україні у цьому році було травмовано 120 людей, з них 76 осіб померли. Про це заявив заступник директора Департаменту з питань охорони праці "Укрзалізниці" Тарас Пасічник.

"З початку року в нас загалом було травмовано 120 осіб, з них, на жаль, 76 смертельно. Якщо говорити про причини, то майже 90 відсотків – це наїзд рухомого складу. Решта – це ураження електричним струмом. Що стосується діток, то з цієї цифри шестеро травмованих – діти, з них, на жаль, двоє – смертельно. Причиною смертельного травмування є наїзд рухомого складу", – поінформував він.

За його словами, в "Укрзалізниці" кожний такий випадок аналізується. Пасічник зазначив, що УЗ має дані щодо найнебезпечніших місць та концентрації цих випадків.

"І ми їх огороджуємо. Але загальна довжина лише магістральних колій – близько 30 тисяч кілометрів, а з під'їзними коліями це майже 100 тисяч кілометрів. Тобто огородити все це нереально", – пояснив представник "Укрзалізниці".

Він запевнив, що роз'яснювальна робота щодо безпеки на залізниці проводиться постійно й дуже інтенсивно. Зокрема, представники УЗ почали наприкінці вересня – початку жовтня минулого року обхід усіх навчальних закладів і спілкувалися із класами, дітьми, батьківськими комітетами, вчителями щодо цього.

"Ми розробили відео, тренінги. Особливу увагу приділяли тим закладам, які знаходяться безпосередньо поблизу колій тощо. І в нас значно зменшилася ця кількість. Ми продовжуємо проводити виховну роботу, у тому числі із застосуванням роздаткових матеріалів", – заявив Пасічник.

Нагадаємо, у Греції минулого року зіткнулися пасажирський і вантажний потяги. Це відбулося на залізничній дорозі між Салоніками та Афінами. Кількість загиблих – 43 особи, ще 85 – отримали поранення різної тяжкості. Зіткнення поїздів сталося біля міста Лариса. Це наймасштабніша залізнична аварія в Греції за десятиліття.

Читайте також:
УЗ матиме свою енергокомпанію, яка побудує по Україні десятки газових електростанцій УЗ матиме свою енергокомпанію, яка побудує по Україні десятки газових електростанцій
Уряд продовжив бронювання від мобілізації для залізничників Уряд продовжив бронювання від мобілізації для залізничників
"Укрзалізниця" розпочала будівництво європейської колії Чоп – Ужгород
Заволодіння майже 95 млн гривень коштів УЗ: Ексрадник ОП Шило вийшов під заставу у 30 мільйонів Заволодіння майже 95 млн гривень коштів УЗ: Ексрадник ОП Шило вийшов під заставу у 30 мільйонів