USD
НБУ
39.17
Готівка
39.60
EUR
НБУ
42.02
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 3 6 5 0 (+890)
USD
НБУ
39.17
Готівка
39.60
EUR
НБУ
42.02
Готівка
42.85

Українські медзаклади домовилися про партнерство з двома провідними клініками Німеччини

10 українських і 2 провідні німецькі лікарні домовилися про медичне партнерство
МОЗ
10 українських медзакладів і 2 провідні німецькі лікарні домовилися про медичне партнерство
Джерело: МОЗ

П’ять українських медичних закладів підписали меморандум про намір співпраці з німецькою клінікою "Шаріте", ще п’ять – домовилися про співпрацю з німецькою мережею реабілітаційних лікарень BG Kliniken. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Зустрічі між представниками українських та німецьких медзакладів відбулися під час міжнародної конференції з медичних партнерств, яка проходила 26–27 лютого в Берліні. Меморандуми про партнерство з відомою берлінською університетською клінікою "Шаріте" підписали обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології у м. Ужгород, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України.

Клінічна лікарня "Феофанія", Івано-Франківська обласна клінічна лікарня, Національна дитяча спеціалізована лікарня "Охматдит", Міська клінічна лікарня №4 Дніпровської міської ради, Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка НАМН України домовилися про співпрацю з німецькою мережею лікарень BG Kliniken, яка спеціалізується на лікуванні та реабілітації постраждалих від важких травм.

"Співпраця між двома провідними німецькими медичними інституціями і нашими лікарнями особливо актуальна зараз, коли внаслідок російських ракетних ударів та бойових дій тисячі українців отримують важкі травми та поранення. Навчання наших спеціалістів у цих закладах та вивчення їхнього досвіду дасть можливість надавати найсучаснішу та найефективнішу допомогу тим, хто її так сильно потребує. Хочу також подякувати Федеральному міністерству економічного співробітництва та розвитку за підтримку медичних партнерств", – зазначила заступниця міністра охорони здоровʼя України з питань європейської інтеграції Марина Слободніченко.

Розвиток міжнародного медичного партнерства – це ініціатива першої леді України Олени Зеленської, яка була започаткована під час третього Саміту перших леді та джентльменів у Києві 6 вересня 2023 року.

Наразі уже 18 країн підтримали програму міжнародного медичного партнерства з Україною, було підписано 34 меморандуми про співпрацю. Медичне партнерство в Німеччині стало можливим завдяки сприянню Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) у межах фінансованої програми госпітальних партнерств.

Нагадаємо, за результатами 2023 року, скринінг (у межах дослідження BPaL) пройшли 1 тис. 024 пацієнти, 358 із них включили до програми лікування. Режим BPaL – це новітня схема лікування лікарсько-стійкого туберкульозу, яку в масштабах всієї країни почали застосовувати у 2022 році у межах операційного дослідження.

Читайте також:
Україна домовляється з Німеччиною про додаткову систему IRIS-T, - Зеленський Україна домовляється з Німеччиною про додаткову систему IRIS-T, - Зеленський
Німеччина передасть Україні ще одну систему Patriot Німеччина передасть Україні ще одну систему Patriot
Німеччина закликала своїх громадян не їхати до Ізраїлю та покинути Іран Німеччина закликала своїх громадян не їхати до Ізраїлю та покинути Іран
Видачу готівки обмежать: Бундестаг схвалив єдину платіжну картку для біженців Видачу готівки обмежать: Бундестаг схвалив єдину платіжну картку для біженців