USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50
Втрати орків: 4 9 3 6 9 0 (+1400)
USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50

Україна залишиться без допомоги. Німеччина переймається через можливе повернення до влади Трампа

Німці вважають, що найкраща стратегічна надія російського диктатора Володимира Путіна – це розкол НАТО
Трамп в суде

Колишній президент США Дональд Трамп

Джерело: Reuters

У Німеччині побоюються повернення до влади в Сполучених Штатах Америки експрезидента Дональда Трампа, а також припинення американської допомоги Україні. Все це, як вважають у Берліні, може наблизити війну до німецької території. Про це пише The New York Times.

За даними NYT, сьогодні серед німецьких чиновників точаться дискусії про те, що станеться з НАТО, якщо американці знову оберуть Трампа своїм президентом. Тоді, як переймають в Берліні, Трамп може отримати другий шанс на виведення США з блоку.

"Перспектива переобрання пана Трампа змусила німецьких офіційних осіб і багатьох їхніх колег з НАТО неофіційно обговорювати, чи зможе майже 75-річна структура Альянсу вижити без США у її центрі", – зазначають в NYT

Крім того, з огляду на ненадійні Сполучені Штати, агресивну поведінку РФ та Китаю, а також конфлікт Ізраїлю з ХАМАСом, німецькі офіційні особи починають говорити про появу нового, складного та тривожного світу, що матиме серйозні наслідки для європейської та трансатлантичної безпеки.

Зокрема, Берлін занепокоєний через зростаючий песимізм щодо того, що США продовжуватимуть фінансувати боротьбу України, тоді як Німеччина виділила на підтримку українців майже 8 млрд євро. Німецькі чиновники бояться, що Росія може перемогти, якщо американське фінансування України припиниться, і тоді війна може стати ближчою до Берліна.

Раніше видання повідомляло, що уряди європейських країн серйозно занепокоєні тим, що Дональд Трамп в разі повернення у Білий дім не тільки остаточно зупинить допомогу Україні, але також може свідомо розвалити НАТО.

Нагадаємо, президент США Джо Байден випередив на 1 бал колишнього главу держави Дональда Трампа в опитуванні щодо виборів президента країни, опублікованому цього року на початку жовтня минулого року.

Читайте також:
Росія розпочала пропагандистську кампанію серед німецькомовних і закликає воювати в Україні Росія розпочала пропагандистську кампанію серед німецькомовних і закликає воювати в Україні
У Німеччині з ножем напали на 15-річного українця: Хлопця госпіталізували, а нападника - шукають У Німеччині з ножем напали на 15-річного українця: Хлопця госпіталізували, а нападника - шукають
Міноборони Німеччини просить уряд виділити ще 3,8 млрд євро для допомоги Україні, – Bild Міноборони Німеччини просить уряд виділити ще 3,8 млрд євро для допомоги Україні, – Bild
Між Байденом і Трампом відбудуться два раунди дебатів Між Байденом і Трампом відбудуться два раунди дебатів