USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 1 3 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Україна припиняє бойкот змагань за участю спортсменів із Росії та Білорусі, – наказ міністерства

Попередній наказ передбачав бойкотування всіх змагань із російськими та білоруськими спортсменами і діяв майже три місяці
українські спортсмени
Українські спортсмени
Джерело: відкриті джерела

Українські спортсмени зможуть узяти участь у змаганнях, на яких будуть присутні атлети з Росії та Білорусі, якщо ті виступатимуть у нейтральному статусі. Тож так припинять бойкот, який почали раніше, свідчить відповідний наказ №4435 Міністерства молоді та спорту України, опублікований на сайті відомства.

Як зазначається в документі, відтепер участь атлетів з України забороняється лише в тих міжнародних змаганнях, у яких спортсмени, які представляють РФ та/або Білорусь: виступають під своїми національними прапорами, використовують власну національну символіку або ж своїми публічними діями чи заявами виражають приналежність до РФ та Республіки Білорусь.

"Українці зможуть виступати на змаганнях, у яких беруть участь росіяни чи білоруси лише в нейтральному статусі", – йдеться у повідомленні.

Бойкот змагань

13 квітня на сайті Міністерства молоді та спорту України був опублікований наказ, який обмежує участь у змаганнях представників національних збірних України з олімпійських, неолімпійським та паралімпійських видів спорту. Оригінальна версія наказу налічувала п'ять пунктів.

Через повернення спортсменів із Росії та Білорусі на міжнародні змагання збірна України була змушена пропустити низку стартів у різних видах спорту, серед яких чемпіонат світу з дзюдо, а також світова першість з тхеквондо. При цьому українські фехтувальники беруть участь на чемпіонаті Європи – у тих видах зброї, у яких не заявлені спортсмени з Росії.

Минулого місяця Міністерство молоді та спорту України внесло зміну в наказ.

Новини за темою: Олімпійські ігри-2024: Чи зможуть РФ та Білорусь обійти санкції МОК
Читайте також:
Україна може скасувати бойкот змагань, де представлені спортсмени з РФ і Білорусі Україна може скасувати бойкот змагань, де представлені спортсмени з РФ і Білорусі
Українським спортсменам заборонили брати участь у змаганнях, де є росіяни та білоруси: Мінмолодьспорту внесло зміну в наказ Українським спортсменам заборонили брати участь у змаганнях, де є росіяни та білоруси: Мінмолодьспорту внесло зміну в наказ