USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 1 3 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Україна може скасувати бойкот змагань, де представлені спортсмени з РФ і Білорусі

З цього питання вже розпочалися переговори зі всеукраїнськими федераціями та спортсменами
Жіноча збірна України з волейболу
Жіноча збірна України з волейболу
Джерело: cev

Україна може відмовитися від бойкоту спортивних змагань, де представлені атлети з Росії та Білорусі. Про це заявив міністр молоді та спорту України, президент НОК України Вадим Гутцайт в ефірі телемарафону.

Причиною скасування бойкоту, як пояснив Гутцайт, може стати офіційне незапрошення Росії та Білорусі на Олімпіаду-2024 у Париж.

"Звичайно, нам потрібно брати участь зараз у всіх кваліфікаційних змаганнях. Якщо Росія і Білорусь не будуть офіційно запрошені на Олімпійські ігри-2024, ми зараз розглядаємо питання повернення наших спортсменів до кваліфікаційних змагань", – додав міністр.

Новини за темою: Федерація тенісу України виступила проти бойкоту турнірів за участю росіян і білорусів

Бойкот змагань

13 квітня на сайті Міністерства молоді та спорту України був опублікований наказ, який обмежує участь у змаганнях представників національних збірних України з олімпійських, неолімпійським та паралімпійських видів спорту. Оригінальна версія наказу налічувала п'ять пунктів.

Через повернення спортсменів з Росії та Білорусі на міжнародні змагання збірна України була змушена пропустити низку стартів у різних видах спорту, серед яких чемпіонат світу з дзюдо, а також світова першість з тхеквондо. При цьому українські фехтувальники беруть участь на чемпіонаті Європи – у тих видах зброї, у яких не заявлені спортсмени з Росії.

Минулого місяця Міністерство молоді та спорту України внесло зміну в наказ.

У новій версії пункту №1 присутня зміна щодо формулювання обмежень для делегацій. Замість "заборони" участі в наказі вказано "не відряджати" збірні на турніри, де присутні спортсмени з Росії та Білорусі.

Читайте також:
Російським спортсменам дозволили виступати на Паралімпіаді-2024 Російським спортсменам дозволили виступати на Паралімпіаді-2024
"Барселона", один із найвидатніших футбольних клубів в історії, може припинити існування, – The Telegraph
В УАФ жорстко відреагували на рішення УЄФА допустити юніорські збірні РФ до змагань В УАФ жорстко відреагували на рішення УЄФА допустити юніорські збірні РФ до змагань
Англія відмовилася грати з юнацькими збірними Росії Англія відмовилася грати з юнацькими збірними Росії