USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70
Втрати орків: 2 0 6 6 0 0 (+400)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70

У Німеччині скасували десятки рейсів у двох найбільших аеропортах через страйк співробітників

Одноденний страйк провели співробітники в Берліні та Гамбурзі
аеропорт Берліна
Джерело: AP photo

У Німеччині співробітники аеропортів у Берліні та Гамбурзі провели страйк, через який було скасовано низку рейсів. Про це пише Reuters.

Аеропорт Берлін-Бранденбург скасував усі вильоти. Загалом було заплановано 240 рейсів. Водночас аеропорт у Гамбурзі мав відпрацювати 84 вильоти.

Працівники державного сектора вимагають підвищити їм заробітну плату.

Профспілка Ver.di раніше закликала до страйку співробітників безпеки, які займаються оглядом пасажирів, персоналу і товарів в аеропортах по всій Німеччині. Таким чином профспілка хоче домогтися надбавок співробітникам за роботу в нічний час, на вихідних і у святкові дні, а також підвищення оплати понаднормової роботи.

Зазначимо, що за останні кілька днів такі страйки відбулися в аеропортах Гамбурга, Кельна, Дюссельдорфа, Штутгарта і Карлсруе.

Якщо адміністрація аеропорту не піде на вимоги співробітників, профспілка попереджає про можливі подальші страйки в травні.

Страйки в Німеччині

У березні в Німеччині відбувся масштабний страйк працівників транспорту, який назвали найбільшим за останні 30 років.

Страйк відбувся з ініціативи профспілки залізничного транспорту EVG і профспілки Verdi. Він тривав добу і торкнувся всієї транспортної галузі в країні.

Читайте також:
Україна надіслала Німеччині офіційний запит про надання крилатих ракет Taurus Україна надіслала Німеччині офіційний запит про надання крилатих ракет Taurus
Навчання на F-16 та оцінка стратегічних цілей війни: Що обговорювали на черговому Навчання на F-16 та оцінка стратегічних цілей війни: Що обговорювали на черговому "Рамштайні"
Грузинська авіакомпанія запустить для росіян транзитні рейси до Європи Грузинська авіакомпанія запустить для росіян транзитні рейси до Європи
Шольц упевнений, що РФ не виграє війну, а Україна після її завершення стане повноправним членом ЄС Шольц упевнений, що РФ не виграє війну, а Україна після її завершення стане повноправним членом ЄС