USD
НБУ
39.43
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.85
Готівка
43.45
Втрати орків: 4 9 2 2 9 0 (+1210)
USD
НБУ
39.43
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.85
Готівка
43.45

У базах поліції є дані про сотні тисяч можливих ухилянтів, - Клименко

За словами міністра внутрішніх справ, цих людей перевіряють
Ігор Клименко
Ігор Клименко
Джерело: МВС

У базах поліції є дані про сотні тисяч осіб, які, на думку ТЦК, можливо, ухиляються від служби. Про це під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України заявив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, передає Укрінформ.

Міністр розповів, що поліція з працівниками ТЦК може працювати на вулиці, але повістку може вручити виключно військовий, працівник ТЦК.

"І ми спільно працюємо на блокпостах. У поліції є відповідні бази даних, у яких є вже сотні тисяч людей, які, на думку ТЦК, можливо, ухиляються від служби. Ми перевіряємо цих людей і, звичайно, зразу цих людей можуть перевірити працівники ТЦК", - сказав Клименко.

Він пояснив, що поліція здійснює розшук українців, що ухиляються від мобілізації, які вже отримали на руки повістку. Клименко наголосив, що поліція діє тільки відповідно до письмового звернення працівників ТЦК.

Він також додав, що адмінпротоколи щодо цієї групи людей складають виключно працівники ТЦК.

Боротьба із ухилянтами

Новини за темою: Ухилянтів можуть обмежити у праві керувати авто: У яких випадках та як це відбуватиметься

Варто зазначити, що торік в Україні притягнули до відповідальності понад тисячу ухилянтів. Обвинувачені отримали як умовні, так і реальні строки позбавлення волі до п'яти років.

Читайте також:
ДБР виписало підозру голові ФСБ РФ Бортнікову і ще 20 ДБР виписало підозру голові ФСБ РФ Бортнікову і ще 20 "фсбешним" генералам
Ухилянтів можуть штрафувати без рішення суду та арештовувати їх рахунки: Зеленський підписав закон Ухилянтів можуть штрафувати без рішення суду та арештовувати їх рахунки: Зеленський підписав закон
Нині до київського ТЦК доставили понад дві тисячі ухилянтів Нині до київського ТЦК доставили понад дві тисячі ухилянтів
Rheinmetall планує почати виробництво систем ППО в Україні Rheinmetall планує почати виробництво систем ППО в Україні