USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70
Втрати орків: 2 0 6 6 0 0 (+400)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70

Цукерберг анонсував запуск штучного інтелекту від Meta

LLaMA зроблять доступною для дослідників штучного інтелекту
штучний інтелект
Джерело: відкриті джерела

Гендиректор Meta Марк Цукерберг анонсував запуск мовної моделі LLaMA, яка базується на штучному інтелекті і яка призначена для просування робіт дослідників. Про це він повідомив у Facebook.

"Сьогодні ми випускаємо нову сучасну велику мовну модель під назвою LLaMA, яка допоможе дослідникам просувати свої роботи", – написав Цукерберг.

Зазначається, що LLaMA показала перспективи у генеруванні текстів, розмовах, узагальненні письмового матеріалу. Також вона була успішна й у складніших завданнях, як-от розв'язування математичних теорем або прогнозування структур білка.

Також Цукерберг зазначив, що Meta дотримується відкритої моделі дослідження. LLaMA зроблять доступною для дослідників штучного інтелекту.

Раніше

У листопаді 2022 року для публічного користування був запущений чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT, розроблений компанією OpenAI. Він використовує модель обробки природної мови, яка дозволяє добре розуміти зміст написаного. І самому писати тексти так, як це робила б людина.

А також добре розуміє мову, якою спілкуються люди, і чудово вміє генерувати тексти, які непросто відрізнити від написаних людиною. До того ж ChatGPT може писати комп'ютерні програми, і вони працюють, хоч іноді і з помилками. Причому писати код може відразу кількома мовами: Python, Ruby, JavaScript, Java, C++, C# і Go.

18 лютого стало відомо, що чат-бот ChatGPT тепер доступний в Україні.

Читайте також:
Meta почне тестування інструмента генеративної реклами зі штучним інтелектом Meta почне тестування інструмента генеративної реклами зі штучним інтелектом
"Укрзалізниця" почала аналізувати звернення пасажирів за допомогою ChatGPT
Як будуть контролювати використання штучного інтелекту: В Європарламенті підготували набір правил Як будуть контролювати використання штучного інтелекту: В Європарламенті підготували набір правил
У Китаї заарештували чоловіка, який створював фейкові новини в ChatGPT У Китаї заарештували чоловіка, який створював фейкові новини в ChatGPT