USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 2 9 7 5 0 (+1130)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

Трамп хоче залучити до передвиборчої кампанії лобіста Манафорта, раніше засудженого за шахрайство, – WP

Манафорт був фігурантом розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера про "змову Трампа з Росією"
Дональд Трамп
Дональд Трамп
Джерело: відкриті джерела

Колишній президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп розглядає кандидатуру Пола Манафорта, який був фігурантом розслідування прокурора Роберта Мюллера про "змову Трампа з Росією", на посаду радника своєї передвиборчої кампанії. Про це повідомляє Washington Post із посиланням на джерела.

Водночас зазначається, що рішення Трамп ще не ухвалив. Очікується, це питання порушать на з'їзді Республіканської партії в Мілуокі, який відбудеться в липні.

"Хоча жодного офіційного рішення ухвалено не було, ці чотири (джерела, – ред.) описали прийом на роботу як очікуваний і заявили, що Трамп сповнений рішучості повернути Манафорта назад до своїх лав", – пише видання.

Як відомо, Манафорт очолював президентську кампанію Трампа у 2016 році до усунення, а пізніше був засуджений за податкове і банківське шахрайство в рамках спецрозслідування Роберта Мюллера про втручання Росії у вибори 2016 року.

Новини за темою: Республіканка і головна конкурентка Трампа Ніккі Гейлі вийшла з президентських перегонів

Він відбував термін у в'язниці, а потім, в останні дні президентства Трампа, отримав від нього помилування.

Прийняття Манафорта на роботу може відновити дискусію про участь Росії у виборах 2016 року.

Мюллер також свого часу встановив, що Манафорт поділився внутрішніми даними опитування передвиборчої кампанії Трампа з давнім соратником, який, за оцінками ФБР, мав зв'язки з російською розвідкою.

Нагадаємо, Верховний суд США постановив, що штати не можуть виключати Дональда Трампа з бюлетенів. Таким чином ВС відхилив рішення суду Колорадо не допускати експрезидента до попередніх виборів 5 березня. 

Читайте також:
Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси
Україна отримає від США 1,5 млрд доларів на енергетичний сектор і гуманітарні потреби Україна отримає від США 1,5 млрд доларів на енергетичний сектор і гуманітарні потреби
Україна та США підписали безпекову угоду на 10 років Україна та США підписали безпекову угоду на 10 років
Найнижчий показник за останні 10 років: Мінсільгосп США прогнозує падіння експорту української пшениці Найнижчий показник за останні 10 років: Мінсільгосп США прогнозує падіння експорту української пшениці