USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10
Втрати орків: 4 0 9 0 1 0 (+770)
USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10

Сину Байдена висунули звинувачення щодо несплати податків, – ЗМІ

В обвинуваченні йдеться про те, що син президента США "витратив мільйони доларів на екстравагантний спосіб життя, а не на сплату податків"
Гантер Байден
Гантер Байден
Джерело: The Associated Press

Міністерство юстиції Сполучених Штатів Америки порушило нову кримінальну справу стосовно Гантера Байдена, сина президента Джо Байдена. Звинувачення стосуються несплати податків за дев'ятьма пунктами. Про це повідомляє CNN.

Дев'ять звинувачень включають несплату податків, неправдиву податкову декларацію та ухилення від сплати податків.

У обвинувальному висновку стверджується, що Гантер Байден "узяв участь у чотирирічній схемі, щоб не платити щонайменше 1,4 мільйона доларів у вигляді федеральних податків, які він заборгував за податкові роки з 2016-го по 2019-й".

Зазначається, що, хоча Гантер Байден сплатив свої податки з 2018 року, прокурори стверджують: він вносив "неправдиві відрахування від бізнесу з метою ухилення від сплати податків для зменшення значних податкових зобов’язань, з якими він зіткнувся".

У виданні додають, що прокурори також стверджують в обвинувальному акті, що Гантер Байден "підривав процес нарахування заробітної плати та утримання податків у власній компанії", виводячи мільйони доларів за межі процесу нарахування заробітної плати та утримання податків.

За даними CNN, в обвинуваченні йдеться про те, що син президента США "витратив мільйони доларів на екстравагантний спосіб життя, а не на сплату податків".

Своєю чергою адвокат Байдена Еббі Лоуелл заявив, що, виходячи з фактів і закону, якби прізвище Гантера було якимось іншим, звинувачення в Делавері, а тепер і в Каліфорнії не були б пред'явлені.

Міністерство юстиції США повідомило, що Гантеру Байдену може загрожувати до 17 років ув'язнення, якщо його визнають винним, кажуть у CNN.

Раніше ми повідомляли, що в Європейському Союзі обговорюють можливість запровадження глобального податку для мільярдерів. Зазначалося, що такий податок міг би приносити 250 мільярдів доларів щорічно.

Читайте також:
Більшість американців підтримують захист союзників по НАТО і не згодні зі словами Трампа, - опитування Більшість американців підтримують захист союзників по НАТО і не згодні зі словами Трампа, - опитування
Українці все ще вважають Польщу й США дружніми країнами, однак ставлення до них погіршилося, – опитування Українці все ще вважають Польщу й США дружніми країнами, однак ставлення до них погіршилося, – опитування
Україна разом із США та ЄС  викрила міжнародне угруповання хакерів-вимагачів Україна разом із США та ЄС викрила міжнародне угруповання хакерів-вимагачів
В Україні за 2023 рік кількість мільйонерів зросла на понад 2,8 тис. осіб В Україні за 2023 рік кількість мільйонерів зросла на понад 2,8 тис. осіб