USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 2 9 7 5 0 (+1130)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

Суд визнав наявність російського громадянства у експосадовиці Мін’юсту, яку раніше викрила СБУ

Чиновницю було звільнено із займаної посади у 2021 році
суд

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Шостий апеляційний адмінсуд міста Києва визнав наявність російського громадянства у колишньої топпосадовиці Мін’юсту, яку раніше викрила СБУ. Про це повідомляє Служба безпеки України.

У відомстві не називають імені колишньої посадовиці, але, за даними ЗМІ йдеться про колишню заступницю начальника Центрального міжрегіонального управління Мін'юсту Марину Прилуцьку, яка за власної ініціативи отримала російське громадянство.

"За матеріалами Служби безпеки України суд визнав законним звільнення з Міністерства юстиції колишньої топпосадовиці цього відомства, яка має громадянство РФ", – зазначили в СБУ.

Відповідне рішення у Шостому апеляційному адмінсуді відстояли діючі представники Міністерства юстиції.

У Службі безпеки України нагадали, що на підставі матеріалів, отриманих від української спецслужби, чиновницю було звільнено із займаної посади у 2021 році. Згодом вона вирішила оскаржити це рішення, посилаючись на довідку "Головного управління МВС РФ по місту Москва". У цьому документі було зазначено, що у неї нібито немає російського паспорта.

"Однак після ознайомлення із доказовою базою СБУ колегія українського суду залишила скаргу ексчиновниці без задоволення. Представники Служби безпеки довели нікчемність документів, виданих державою-агресором про нібито відсутність у неї громадянства РФ. Крім того, спецслужба довела, що позивачка не виїжджала в Болгарію, де, з її слів, нібито було отримано відповідні російські документи", – додали в Службі безпеки.

Зазначається, що наразі ексчиновниця може оскаржити це рішення у Верховному суді.

Раніше ми повідомляли, що екснардеп від проросійської партії Віктор Медведчук, якого звинувачують в держзраді, через українські суди хоче повернути собі громадянство, мандат і гроші.

Читайте також:
РФ готувала чергову атаку та прорив до околиць Харкова: Їй допомагав житель міста РФ готувала чергову атаку та прорив до околиць Харкова: Їй допомагав житель міста
В Україні цьогоріч збільшилася кількість випадків домашнього насилля В Україні цьогоріч збільшилася кількість випадків домашнього насилля
Я не пам'ятаю взагалі іншої справи щодо економічного злочину, коли б особі не давали заставу, – адвокат про справу Кропачова Я не пам'ятаю взагалі іншої справи щодо економічного злочину, коли б особі не давали заставу, – адвокат про справу Кропачова
Справа ТОВ Справа ТОВ "Краснолиманське": Тиск, що вчиняють по відношенню до підозрюваних, можна вважати за тортури