USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 2 9 7 5 0 (+1130)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

США візьмуть участь у Саміті миру

Щоправда, досі невідомо, хто представлятиме Штати на саміті
Байден та Зеленський
Фото Ковальчук Віктор / Уніан
Джерело: Уніан

Сполучені Штати Америки підтвердили свою участь у Глобальному саміті миру, проте досі невідомо, хто представить країну, повідомляє Reuters.

За словами анонімного співрозмовника видання, США візьмуть участь у саміті, однак він так і не повідомив, хто представить країну і на якому рівні.

Глобальний саміт миру – це міжнародна зустріч на рівні лідерів країн, яку готують Україна та Швейцарія. Саміт планується на 15–16 червня цього року на швейцарському курорті Бюрґеншток неподалік міста Люцерн. Наразі свою участь у саміті підтвердили представники понад 80 країн.

Сьогодні президент України Володимир Зеленський особисто запросив главу Сполучених Штатів Америки Джо Байдена та лідера Китаю Сі Цзіньпіна на Саміт миру. Раніше ми повідомляли, що президент США Джо Байден, скоріше за все, пропустить Саміт миру у Швейцарії у червні через збір коштів на передвиборчу кампанію в Каліфорнії, який він має відвідати разом з Джорджем Клуні, Джулією Робертс та іншими зірками.

Раніше глава української держави Володимир Зеленський повідомляв, що Росія готується зірвати Глобальний саміт миру у Швейцарії.

Читайте також:
Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси
Україна отримає від США 1,5 млрд доларів на енергетичний сектор і гуманітарні потреби Україна отримає від США 1,5 млрд доларів на енергетичний сектор і гуманітарні потреби
Україна та США підписали безпекову угоду на 10 років Україна та США підписали безпекову угоду на 10 років
Найнижчий показник за останні 10 років: Мінсільгосп США прогнозує падіння експорту української пшениці Найнижчий показник за останні 10 років: Мінсільгосп США прогнозує падіння експорту української пшениці