USD
НБУ
39.43
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.85
Готівка
43.45
Втрати орків: 4 9 2 2 9 0 (+1210)
USD
НБУ
39.43
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.85
Готівка
43.45

Спростить подачу документів: Міноборони запускає онлайн-платформу для військовослужбовців "Військовий асистент"

Ресурс працює на всіх типах пристроїв
ЗСУ телефон
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Міністерство оборони України запускає онлайн-платформу для військовослужбовців "Військовий асистент". Вона покликана спростити подачу офіційних документів. Про це повідомляє пресслужба відомства.

"Міністерство оборони України оголошує про запуск "Військового асистента" – онлайн-платформи, створеної спеціально для військовослужбовців. Проєкт реалізований у співпраці з Генеральним штабом Збройних сил і спрямований на спрощення та оптимізацію процесу подання офіційних документів", – йдеться у повідомленні.

Що можна знайти на платформі?

  • Більше ніж 80 стандартизованих шаблонів для різноманітних ситуацій – від отримання відпустки до звільнення зі служби.
  • Формати .doc, .docx, та .pdf, що відповідають потребам військових.

Як зазначають в Міноборони, шаблони розробили для мінімізації помилок та зниження затримок із затвердженням документів, а також задля забезпечення ефективного захисту прав військових.

Ресурс працює на всіх типах пристроїв – від ноутбуків до смартфонів і планшетів та буде постійно оновлюватися, щоб відповідати зростаючим потребам.

"Наша мета – зробити процес подання документів максимально простим та ефективним", – розповів заступник міністра оборони України Станіслав Гайдер.

Додамо

В середині січня Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт №10062, який розблоковує цифровізацію української армії.

Він надає Міністерству оборони України можливість посилити кіберзахист та право розміщувати свої ІТ-системи у військових хмарних сховищах країн – членів НАТО. 

Читайте також:
Відвідуваність застосунку Відвідуваність застосунку "Резерв+" в 50 разів більша, ніж ЦНАПІВ, - Міноборони
Міноборони запускає електронну чергу до ТЦК Міноборони запускає електронну чергу до ТЦК
Додаток для військовозобов'язаних Додаток для військовозобов'язаних "Резерв+" з'явився в маркетплейсах і одразу зіткнувся з проблемами
Вилучення транспорту, нові умови для відстрочки та консульських послуг: Закон про мобілізацію набув чинності Вилучення транспорту, нові умови для відстрочки та консульських послуг: Закон про мобілізацію набув чинності