USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 6 3 7 0 (+1300)
USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65

Штучний інтелект вперше в історії ВПС США три години керував бойовим дроном

Випробування підтвердило доцільність розробки штучного інтелекту для програми CCA
Дрон XQ-58A Valkyrie під керуванням ШІ_1
Дрон XQ-58A Valkyrie під керуванням ШІ
Джерело: Defense Express

Штучний інтелект вперше в історії ВПС США три години керував бойовим дроном XQ-58A Valkyrie. Про це повідомляє видання Defense News.

Випробування відбулися 25 липня цього року за участі представників дослідницької лабораторії Військово-повітряних сил США на базі "Еглін" (Eglin) у штаті Флорида.

Під час тестового польоту дрон XQ-58A Valkyrie летів разом із винищувачем F-15E Strike Eagle. ВПС США в майбутньому планують використовувати ведені БПЛА з літаками шостого покоління і F-35 Lightning II.

Дрон XQ-58A Valkyrie під керуванням ШІ
Джерело: Defense Express

Льотний тест ШІ підтвердив доцільність його розробки для програми CCA. В рамках цієї програми ВПС США планують отримати тисячу ведених бойових безпілотників.

Вони працюватимуть спільно з пілотованими літаками, відволікаючи на себе ППО противника і завдаючи ударів.

Нагадаємо, ми писали, що американське космічне агентство NASA разом з компаніями IBM та HuggingFace розробляють модель штучного інтелекту, що допомагатиме науковцям відстежувати зміни клімату, стану лісів, повітря, прогнозувати врожайність с/г культур та інші екологічні аспекти.

Читайте також:
"Обʼєднаний Рейх": Трамп потрапив у новий скандал через відео із нацистською риторикою
Німеччина погоджується з планом США використовувати заморожені російські активи для фінансування України Німеччина погоджується з планом США використовувати заморожені російські активи для фінансування України
США можуть запропонувати Грузії безпекову допомогу, якщо країна відмовиться від антизахідного курсу, – ЗМІ США можуть запропонувати Грузії безпекову допомогу, якщо країна відмовиться від антизахідного курсу, – ЗМІ
Знову доставляємо терміново військову допомогу Україні, – міністр оборони США Знову доставляємо терміново військову допомогу Україні, – міністр оборони США