USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Штучний інтелект вперше в історії ВПС США три години керував бойовим дроном

Випробування підтвердило доцільність розробки штучного інтелекту для програми CCA
Дрон XQ-58A Valkyrie під керуванням ШІ_1
Дрон XQ-58A Valkyrie під керуванням ШІ
Джерело: Defense Express

Штучний інтелект вперше в історії ВПС США три години керував бойовим дроном XQ-58A Valkyrie. Про це повідомляє видання Defense News.

Випробування відбулися 25 липня цього року за участі представників дослідницької лабораторії Військово-повітряних сил США на базі "Еглін" (Eglin) у штаті Флорида.

Під час тестового польоту дрон XQ-58A Valkyrie летів разом із винищувачем F-15E Strike Eagle. ВПС США в майбутньому планують використовувати ведені БПЛА з літаками шостого покоління і F-35 Lightning II.

Дрон XQ-58A Valkyrie під керуванням ШІ
Джерело: Defense Express

Льотний тест ШІ підтвердив доцільність його розробки для програми CCA. В рамках цієї програми ВПС США планують отримати тисячу ведених бойових безпілотників.

Вони працюватимуть спільно з пілотованими літаками, відволікаючи на себе ППО противника і завдаючи ударів.

Нагадаємо, ми писали, що американське космічне агентство NASA разом з компаніями IBM та HuggingFace розробляють модель штучного інтелекту, що допомагатиме науковцям відстежувати зміни клімату, стану лісів, повітря, прогнозувати врожайність с/г культур та інші екологічні аспекти.

Читайте також:
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Ситуація із тимчасовим бюджетом США не зупинить надходження допомоги Україні, - МЗС Ситуація із тимчасовим бюджетом США не зупинить надходження допомоги Україні, - МЗС
Байден на тлі рішення Конгресу: Ми не можемо допустити, щоб допомога Україні була перервана Байден на тлі рішення Конгресу: Ми не можемо допустити, щоб допомога Україні була перервана
У США зробили важливий крок, щоб уникнути шатдауну, але ухвалене рішення не передбачає допомогу Україні У США зробили важливий крок, щоб уникнути шатдауну, але ухвалене рішення не передбачає допомогу Україні