USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Нардепи хочуть повернути нульове розмитнення автомобілів

Нульове розмитнення допоможе військовим використовувати авто або на фронті або в особистих цілях
авто кордон розмитнення
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Депутати Верховної ради пропонують повернути нульове розмитнення авто для учасників бойових дій. Про це сказав народний депутат Павло Бакунець в ефірі телемарафону.

"У Верховній раді є ініціатива аби для військовослужбовців, котрі мають посвідчення учасника бойових дій було нульове розмитнення в разі ввезення авто з закордону", – сказав він.

За словами нардепа, така ініціатива важлива для потреб фронту, щоб військові частини могли завозити із-за кордону автівки, що необхідні українським оборонцям.

За його словами, нульове розмитнення допоможе військовим використовувати авто або на фронті або в особистих цілях, наприклад, відпустка.

Він зазначив, що поїхати та привезти з-за кордону авто можуть родичі-жінки військовослужбовця, яким на митному кордону потрібно буде показати посвідчення учасника бойових дій, щоб уникнути сплати мита.

Раніше 

В Україні з квітня до 1 липня 2022 року вже діяв закон №7190П, який на час воєнного стану скасував мита, ПДВ та акциз на розмитнення автомобілів. Наразі "нульове" розмитнення діє винятково на авто, які реєструють на військові частини ЗСУ. Для цього необхідне звернення від військовослужбовців та конкретної частини.

Читайте також:
Норвегія забороняє вʼїзд автомобілям з російськими номерами Норвегія забороняє вʼїзд автомобілям з російськими номерами
Удар по Криму: ССО підтвердили ліквідацію командувача Чорноморського флоту РФ Удар по Криму: ССО підтвердили ліквідацію командувача Чорноморського флоту РФ
Путін наказав Шойгу зупинити наступ ЗСУ до жовтня, але українці можуть здійснити прорив, – ISW Путін наказав Шойгу зупинити наступ ЗСУ до жовтня, але українці можуть здійснити прорив, – ISW
Зима не сповільнить контрнаступ України, – генерал Тарнавський Зима не сповільнить контрнаступ України, – генерал Тарнавський