USD
НБУ
39.17
Готівка
39.60
EUR
НБУ
42.02
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 3 6 5 0 (+890)
USD
НБУ
39.17
Готівка
39.60
EUR
НБУ
42.02
Готівка
42.85

Рух поїздів метро на шести станціях синьої гілки відновлять влітку, – Кличко

Також мер спростував чутки про ймовірне закриття ще 22 станцій київського метро
Метро
Київський метрополітен
Джерело: Вечірній Київ

Роботи на закритій ділянці синьої гілки метро між станціями "Либідська" та "Деміївська" йдуть за графіком. Вже влітку рух поїздів на шести станціях мають відновити. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

"Зауважу, що роботи на закритій ділянці синьої гілки метро між станціями "Либідська" та "Деміївська" йдуть за графіком. Тому рух поїздів маємо відновити вже влітку. При ремонті ділянки метро людям, які змушені робити пересадку, повертають на транспортну картку кошти за проїзд в наземному транспорті. Тож містяни не переплачують за проїзд, адже фактично сплачують лише один раз", – зазначив мер.

Також він спростував чутки про ймовірне закриття ще 22 станцій київського метро.

"Це брехня, яку навмисне розповсюджують! Розповсюджують, щоб збурити людей. І це небезпечна тенденція. Бо, коли брехали, про зачинені нібито станції на синій гілці – в той час як вони працювали як укриття, – люди не ходили в них як в укриття. Йдеться ж про безпеку людей!" – наголосив міський голова Києва.

Кличко розповів і про мостові споруди, що перебувають в обмежено працездатному та непрацездатному станах і які потребують особливої уваги. Він зазначив, що фахівці підприємства "Київавтошляхміст" ведуть постійний моніторинг їх технічного стану як окремих конструктивних елементів, так і споруд в цілому. А також за необхідності виконують ремонтні роботи.

Найближчим часом планують розпочати ремонтувати міст Метро. Ремонтні роботи триватимуть протягом року. Рух мостом повністю перекривати не будуть, тільки частково.

Раніше ми повідомляли, що роботи на аварійній ділянці синьої гілки київського метро можуть завершити за шість місяців.

Читайте також:
Арку Дружби народів у Києві не зноситимуть Арку Дружби народів у Києві не зноситимуть
Помста за викрите майно глави кібербезпеки СБУ. Спецслужба могла дати вказівку ТЦК переслідувати журналіста, - розслідування Помста за викрите майно глави кібербезпеки СБУ. Спецслужба могла дати вказівку ТЦК переслідувати журналіста, - розслідування
У Києві експрацівники відомої медлабораторії вкрали конфіденційні дані з установи: Хотіли шантажувати керівництво У Києві експрацівники відомої медлабораторії вкрали конфіденційні дані з установи: Хотіли шантажувати керівництво
Дружина голови кібербезпеки СБУ купила квартиру, яка коштує понад 20 млн гривень Дружина голови кібербезпеки СБУ купила квартиру, яка коштує понад 20 млн гривень