USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 6 3 1 0 (+1160)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Республіканець Рон ДеСантіс зняв свою кандидатуру з президентських виборів на користь Трампа

ДеСантіс висловив підтримку колишньому президенту США Дональду Трампу
Рон ДеСантіс
Рон ДеСантіс
Джерело: Вікіпедія

Губернатор Флориди республіканець Рон ДеСантіс зняв свою кандидатуру з президентських виборів на користь Трампа. Своє відеозвернення він опублікував у соцмережі X.

За словами політика, у його передвиборної кампанії немає чіткого шляху до президентського успіху, тому він вирішив її припинити.

"Якби я міг щось зробити для досягнення сприятливого результату, я б зробив це. Але я не можу просити наших прихильників жертвувати свій час і ресурси. У нас немає чіткого шляху до перемоги. Відповідно, я сьогодні призупиняю свою кампанію", – зазначив він.

Водночас ДеСантіс висловив підтримку колишньому президенту Сполучених Штатів Америки Дональду Трампу.

"Я пишаюся тим, що виконав 100% своїх обіцянок, і не збираюся зупинятися на досягнутому. Мені ясно, що більшість виборців республіканських праймеріз хочуть дати Дональду Трампу ще один шанс... Хоча у мене були розбіжності з Дональдом Трампом, він перевершує нинішнього президента Джо Байдена. Це очевидно", – сказав губернатор Флориди.

Зазначимо, що ДеСантіс був головним конкурентом Дональда Трампа на президентських виборах у США.

Раніше ми повідомляли, що ще один американський штат заборонив Трампу висуватися в президенти. Так, керівник виборчої комісії штату Мен виключив колишнього президента Дональда Трампа з виборчого бюлетеня на виборах 2024 року. 

Відповідне рішення було ухвалено через його участь у заколоті.

Читайте також:
Проросійський президент Словаччини Пеллегріні офіційно склав присягу і взявся до виконання обов'язків Проросійський президент Словаччини Пеллегріні офіційно склав присягу і взявся до виконання обов'язків
Україна отримає від США 1,5 млрд доларів на енергетичний сектор і гуманітарні потреби Україна отримає від США 1,5 млрд доларів на енергетичний сектор і гуманітарні потреби
Росія готує провокації у Молдові Росія готує провокації у Молдові
Україна та США підписали безпекову угоду на 10 років Україна та США підписали безпекову угоду на 10 років