USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.49
Готівка
44.00
Втрати орків: 5 0 2 3 4 0 (+1150)
USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.49
Готівка
44.00

Польські перевізники розширюють блокаду на кордоні з Україною

Також буде продовжено страйк на пункті пропуску "Ягодин – Дорогуськ"
Кордон Польща
Джерело: відкриті джерела

Польські перевізники подовжили термін блокади вантажного транспорту на пункті пропуску "Ягодин – Дорогуськ". Крім того, вже завтра мітингарі розгорнуть свою акцію і на ПП "Медика – Шегині". Про це повідомив лідер польських перевізників Рафал Меклер.

"Ми подали ще одну заявку. Протест у Дорогуську продовжено до 1 лютого 2024 року. Прийнято без застережень", – зазначив Меклер.

Також він анонсував, що вже із 23 листопада блокаду буде розширено на четвертий пропускний пункт "Медика – Шегині". До акції долучаться також польські фермери.

"У четвер фермери виходять на Медику. Разом можемо більше", – написав Меклер.

Нагадаємо, що напередодні на пункті пропуску "Краківець – Корчова" українські перевізники провели мітинг. Його організували у відповідь польським протестувальникам, які блокують перетин кордону для вантажівок, що прямують із Польщі до України.

Зазначалося, що мітинг організували члени громадської організації "Міжнародні автомобільні перевізники України". До акції долучилися перевізники та водії.  

Читайте також:
Польща обмежує пересування російських дипломатів по країні Польща обмежує пересування російських дипломатів по країні
У Польщі не схвалюють соціальне забезпечення українців, що ухиляються від призову У Польщі не схвалюють соціальне забезпечення українців, що ухиляються від призову
У Польщі відкрили військову базу американського спецназу У Польщі відкрили військову базу американського спецназу
У Польщі схвалили зміни до закону про допомогу українським біженцям У Польщі схвалили зміни до закону про допомогу українським біженцям