USD
НБУ
36.57
Готівка
37.23
EUR
НБУ
39.35
Готівка
40.30
Втрати орків: 2 1 0 3 5 0 (+410)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.23
EUR
НБУ
39.35
Готівка
40.30

Польща заморозила понад мільярд євро російських активів. Для їх конфіскації Сейм готує зміни до Конституції

Кошти будуть передані на фінансування програм підтримки жертв агресії Росії
Польща
Джерело: відкриті джерела

Польща заморозила активи російських олігархів на суму понад мільярд євро. Однак для їх конфіскації Сейму потрібно внести поправки до Конституції, повідомляє видання Wprost.

Подробиці

У Сеймі відбулося друге читання законопроєкту, який дозволить у законний спосіб полякам конфіскувати російські активи. Документ передано до спеціальної парламентської комісії, яка розглядає пропозиції щодо внесення змін до Конституції країни.

Зокрема Держказначейство Польщі отримає право вилучати майно, яке може використовуватися для підтримки російської агресії. Це майно та фінансові активи будуть витрачені на фінансування програми підтримки жертв агресії Росії.

Виступаючи у Сеймі під час обговорення законопроєкту міністр Ради міністрів Лукаш Шрайбер зазначив, що сума заморожених активів російських олігархів перевищує 1 мільярд євро.

Він закликав опозицію підтримати запропонований законопроєкт.

"Вас не переконує те, що відбувається в російській Думі? Вас не переконують слова Дмитра Медведєва, який не бачить сенсу в продовженні дипломатичних відносин з Польщею, а колишній уповноважений з прав дітей закликав до вбивства посла Польщі?" – запитав він.

Нагадаємо, ми писали, що ЄС обговорює можливість направити в Україну прибутки від майже 200 млрд євро заморожених російських активів.

Читайте також:
Український уряд наближається до ухвалення рішень Гаазького трибуналу щодо Росії, – Чубаров Український уряд наближається до ухвалення рішень Гаазького трибуналу щодо Росії, – Чубаров
Росія Росія "викуповує" частини зброї, які експортувала до М'янми та Індії, – ЗМІ
Україна створила всередині РФ мережу агентів і надає їм дрони для ударів по Росії, – CNN Україна створила всередині РФ мережу агентів і надає їм дрони для ударів по Росії, – CNN
Контракт на понад мільйон доларів: Sky News опублікував докази продажу іранської зброї РФ Контракт на понад мільйон доларів: Sky News опублікував докази продажу іранської зброї РФ