USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

Польща не закриватиме кордон з Україною, – Туск

Водночас фермери планують влаштувати ще один масштабний страйк у країні
Дональд Туск
Джерело: відкриті джерела

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск на зустрічі з фермерами заявив, що не закриватиме кордон з Україною. Про це повідомляє PolskieRadio.

Під час зустрічі сторонам не вдалося досягти домовленості. За словами фермерів, Туск піддав критиці чиновників, відповідальних за сільське господарство, і не виключив відставки когось із них.

На зустрічі з фермерами також був заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак, який презентував аграріям "конкретні пропозиції", зокрема надання фінансової допомоги, викуп зерна, що залишилося, і поступки в політиці Європейського Союзу.

Голова "Солідарності" індивідуальних фермерів Томаш Обшанський заявив, що 20 березня відбудеться ще одна велика акція протесту. За його словами, тоді буде перекрито дороги в столицях воєводств і в центрах районів.

Новини за темою: Росія перевозить свою агропродукцію через Білорусь до Польщі, – розслідування

Варто нагадати, що Тус раніше казав, що представники Польщі та України ведуть перемовини щодо закриття кордону між країнами для торгівлі.

Нагадаємо, заступник міністра закордонних справ Польщі Анджей Шейна заявив, що повідомлення про переговори Варшави з Урсулою фон дер Ляєн на тему звільнення Польщі від деяких положень "Зеленої угоди" є правдою.

Тим часом міністр торгівлі України Тарас Качка уточнив, що Київ готовий прийняти обмеження на торгівлю з Європейським Союзом, щоб розрядити запеклу політичну суперечку з Польщею. Проте й закликає заборонити імпорт російського зерна, яке все ще надходить в Європу через Білорусь і країни Балтії.

Читайте також:
У Кабміні хочуть підвищити ПДВ та військовий збір від 1,5% до 5%, – ЗМІ У Кабміні хочуть підвищити ПДВ та військовий збір від 1,5% до 5%, – ЗМІ
Морські дрони Sea Baby оснастили системами Морські дрони Sea Baby оснастили системами "Град"
Рада ЄС схвалила використання доходів від заморожених російських активів на користь України Рада ЄС схвалила використання доходів від заморожених російських активів на користь України
В ЄС прагнуть розпочати переговори про вступ України до Союзу у червні, – ЗМІ В ЄС прагнуть розпочати переговори про вступ України до Союзу у червні, – ЗМІ