USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Німеччина підготувала для України новий пакет військової допомоги

Берлін, ймовірно, допоможе Україні броньованою технікою та системами розмінування
Борис Пісторіус
Джерело: відкриті джерела

Німеччина анонсувала новий пакет військової допомоги для України загальною вартістю 400 млн євро. До нього увійдуть боєприпаси, системи розмінування, а також електро- і теплогенератори. Про це розповів міністр оборони ФРН Борис Пісторіус в інтерв'ю Bild.

"Ми поставляємо додаткові боєприпаси: вибухові, мінометні, протимінометні. Тому що боєприпаси – це те, що найгостріше необхідно Україні в її оборонній боротьбі з жорстокою агресивною війною", – сказав він.

Також Берлін, ймовірно, допоможе Україні броньованою технікою та системами розмінування.

"Ми відправимо не тільки одяг, а й електро- і теплогенератори. Загалом пакет коштуватиме 400 млн євро", – додав Пісторіус.

Щодо поставок крилатих ракет Taurus поки невідомо.

Нагадаємо, депутати Бундестагу написали листа до канцлера Німеччини Олафа Шольца та міністра оборони Бориса Пісторіуса з вимогою негайно надати Україні ракети Taurus. Відповідне звернення відписали Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн (FDP), Антон Гофрайтер (Greens) та Андреас Шварц (SPD).

Раніше міністр оборони Борис Пісторіус заявляв, що надання Україні від США ATACMS не означатиме, що Німеччина автоматично розпочне поставки крилатих ракет Taurus.

А канцлер Олаф Шольц пояснив, чому зволікає з рішенням про постачання німецьких крилатих ракет Taurus в Україну.

Раніше повідомлялося, що рішення про доставку в Україну крилатих ракет Taurus може зайняти близько одного-двох тижнів.

Читайте також:
Позиція сили, заморожування війни РФ проти України – не відповідь і Росія обрала війну, а не дипломатію. Головні тези першого дня Саміту миру в Швейцарії Позиція сили, заморожування війни РФ проти України – не відповідь і Росія обрала війну, а не дипломатію. Головні тези першого дня Саміту миру в Швейцарії
Бійці Бійці "Азову" в Серебрянському лісі вибили окупантів з деяких позицій
Усе, про що домовимося, буде частиною миротворчого процесу, - Зеленський на Саміті миру Усе, про що домовимося, буде частиною миротворчого процесу, - Зеленський на Саміті миру
Саміт миру офіційно відкрито: Зеленський і Амгерд виступили на першій пресконференції. Відео Саміт миру офіційно відкрито: Зеленський і Амгерд виступили на першій пресконференції. Відео