USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

На Закарпатті військовий комісар змушував солдатів будувати йому будинок

Його можуть посадити на 12 років
Військком Закарпаття будував собі будинок_1
Джерело: ДБР

Військовий комісар одного з районів на Закарпатті змушував солдатів будувати йому маєток. Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

Слідчі встановили, що з початку березня цього року за наказом начальника одного з відділів Ужгородського районного територіального центру комплектування та підтримки солдати замість служби проводили будівельні роботи на його маєтку.

1 серпня 2023 року на місці будівництва, а також в помешканні та робочому кабінеті фігуранта працівники ДБР провели низку обшуків. На будівництві були виявлені троє солдатів, які виконували будівельні роботи. Вони вже дають показання слідству.

Також під час обшуків було вилучено 3,5 тис. доларів США, атрибутику РФ (монети, документи про здобуття освіти у РФ), одяг з емблемами СРСР та РФ, посвідчення офіцера МО СРСР, а також значки, кокарди і навіть георгіївська стрічка.

Військкома можуть позбавити волі на строк до 12 років.

Нагадаємо, співробітники прокуратури в рамках розслідування масштабної схеми з ухиляння від призову провели майже 100 обшуків у військоматах 10 областей та Києва.

Також ми писали, що в Україні продовжується хвиля викриття корупціонерів серед військових чиновників

Читайте також:
ВМС і ГУР повернули додому двох десантників, які понад півтора року були в окупації ВМС і ГУР повернули додому двох десантників, які понад півтора року були в окупації
На Львівщині посадовиця вимагала хабар у військовослужбовця, а під час затримання на гарячому намагалася з'їсти гроші На Львівщині посадовиця вимагала хабар у військовослужбовця, а під час затримання на гарячому намагалася з'їсти гроші
Антикорупційний реєстр НАЗК знову доступний у Антикорупційний реєстр НАЗК знову доступний у "Дії", – Федоров
Хотів налагодити авіабізнес на ТОТ: Судитимуть директора українського авіапідприємства, який хотів передати до Росії чотири літаки Хотів налагодити авіабізнес на ТОТ: Судитимуть директора українського авіапідприємства, який хотів передати до Росії чотири літаки