USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

Місія можлива: Через супутники Direct to Cell у космосі надійшли текстові повідомлення

Ці технології сприятимуть розвитку глобального звʼязку і допоможуть усунути "мертві" зони
смс з космоса_1
Текстові повідомлення
Джерело: Space X

Через супутники Direct to Cell у космосі надійшли текстові повідомлення. Про це поінформували в компанії SpaceX.

"Пропустив одне. Приголомшливо!" – зазначили в компанії.

І опублікували відповідні фотопідтвердження.

Текстові повідомлення
Джерело: Space X

Що передувало?

3 січня SpaceX запустила перші супутники Starlink із функцією Direct to Cell, тобто прямим підключенням до смартфонів. Зазначається, що ці технології сприятимуть розвитку глобального звʼязку і допоможуть усунути "мертві" зони.

Як ідеться на офіційному сайті Starlink, супутники із функцією Direct to Cell забезпечують повний доступ до текстових повідомлень, дзвінків і перегляду вебсторінок, де б ви не були – на суші, озерах чи прибережних водах.

Також там додають, що Direct to Cell підключатиме пристрої IoT із загальними стандартами LTE.

"Не потрібно змінювати апаратне забезпечення, мікропрограму чи спеціальні програми, що забезпечує плавний доступ до тексту, голосу та даних", – уточнюють у компанії.

Надсилати текстові повідомлення користувачі зможуть вже з 2024-го, а з 2025 року нова технологія підтримуватиме голосові дзвінки та перегляд вебсторінок.

Додамо, торік у листопаді SpaceX успішно запустила комічний корабель Starship за допомогою найбільшої в історії ракети-носія Super Heavy. Перший запуск закінчився вибухом.

Усі 33 двигуни першого ступеня Super Heavy відпрацювали добре. На висоті 59 кілометрів ступінь за планом від'єднався від Starship, але на землю не повернувся, вибухнувши в повітрі.

Причини цього зʼясовують техніки, а Starship продовжив рух навколо орбіти силами своїх шести двигунів.

Новини за темою: Космічний туризм: SpaceX відправила на МКС трьох людей. Серед них – жінка з Саудівської Аравії
Читайте також:
США вважають, що США вважають, що "контркосмічна зброя" РФ може атакувати інші супутники
TikTok позначатиме контент, створений за допомогою штучного інтелекту на інших платформах TikTok позначатиме контент, створений за допомогою штучного інтелекту на інших платформах
Російські війська можуть використовувати супутникові системи, виготовлені в Україні, – розслідування Російські війська можуть використовувати супутникові системи, виготовлені в Україні, – розслідування
Apple, ймовірно, покаже власний штучний інтелект на презентації в червні, – Reuters Apple, ймовірно, покаже власний штучний інтелект на презентації в червні, – Reuters