USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Колишнього одеського військкома Борисова взяли під варту з можливістю застави у 150 млн гривень

Ексвоєнком незаконно збагатився на суму у 188 мільйонів гривень
Військовий комісар Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Євген Борисов
Військовий комісар Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Євген Борисов
Джерело: АрміяInform

У Києві суд обрав запобіжний захід колишньому керівникові Одеського регіонального центру комплектування Євгену Борисову. Його відправили під варту на два місяці з можливістю внести заставу у розмірі 150 мільйонів гривень. Борисова підозрюють у незаконному збагаченні та порушенні порядку несення військової служби.
Про це повідомляє "Суспільне".

Раніше Національне агентство з питань запобігання корупції дійшло висновку, що Борисов незаконно збагатився на суму у 188 мільйонів гривень.

Голова НАЗК Олександр Новіков наголосив, що сума цього незаконного збагачення є рекордною.

Скандал в Одеському ТЦК

Нагадаємо, в Одеському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки вибухнув гучний скандал. Тоді з'ясувалося, що комісар Одеської області Євген Борисов має елітну нерухомість за кордоном, вартістю кілька мільйонів євро. Крім того, було встановлено, що Борисов неодноразово виїжджав за кордон під час воєнного стану на відпочинок. 

Родина Борисова під час війни придбала кілька елітних позашляховиків. А ДБР розпочало справу щодо "відмазування" за кошти українців від призову.

Наприкінці червня Борисова було звільнено із займаної посади, а замість нього на посаду начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний призначив полковника Олександра Охріменка.

Читайте також:
Житель Одещини хотів підкупити СБУ, щоб позбавитись конкурента у Житель Одещини хотів підкупити СБУ, щоб позбавитись конкурента у "любовному трикутнику"
Скільки українців готові залишитись у разі загострення воєнної обстановки: Результати опитування Скільки українців готові залишитись у разі загострення воєнної обстановки: Результати опитування
"Одеська кіностудія" через збитковість може припинити своє існування
В Одесі судитимуть жінку, яка справила потребу і вчинила наругу над державним прапором В Одесі судитимуть жінку, яка справила потребу і вчинила наругу над державним прапором