USD
НБУ
40.88
Готівка
41.20
EUR
НБУ
44.38
Готівка
44.80
Втрати орків: 5 5 6 6 5 0 (+1030)
USD
НБУ
40.88
Готівка
41.20
EUR
НБУ
44.38
Готівка
44.80

Під прикриттям перук: В Одесі діяла агентурна група ФСБ, яка, використовуючи накладні зачіски, розвідувала локації систем ППО

Тепер зловмисники решту свого життя можуть провести за ґратами
СБУ
Джерело: СБУ

В Одесі діяла агентурна група ФСБ, яка мала на меті розвідувати локації систем ППО (протиповітряна оборона). У своїй діяльності задля конспірації зловмисники використовували перуки. Але змінні зачіски їх не врятували від в'язниці, де вони тепер можуть провести решту свого життя.

В Службі безпеки говорять, що за завданням російської спецслужби фігуранти розвідували локації систем ППО, які обороняють Одесу. 

"Щоб встановити відповідні координати, агенти систематично об’їжджали обласний центр та його прилеглі території. У разі виявлення "потрібних" об'єктів, приховано фотографували їх та позначали відповідні геолокації на гугл-картах", – пояснюють в СБУ.

На цьому їхня "майстерність" не закінчується. Окрім вищезазначеного ворожі агенти ще й встановлювали та маскували бездротові магнітні камери на території морського порту Одеси.

"Для конспірації ворожі агенти використовували послуги таксі, а їхня спільниця маскувала зовнішність, постійно змінюючи перуки", – з'ясували у відомстві.

Зрештою всі факти задокументовано, а самих зловмисників затримали під час чергового фотографування військового об'єкту. Ще одного учасника ворожого осередку – місцеву жительку – затримали в її власному помешканні після того як вона зробила дорозвідку поблизу потенційної цілі.

Наразі зловмисники перебувають під вартою. І решту свого життя можуть провести за ґратами – їм загрожує довічне ув’язнення.

Довічне ув'язнення загрожує і агенту ФСБ, який готував теракти проти військовослужбовців ТЦК у Запоріжжі. Він планував підриви авто співробітників місцевих військкоматів.

Читайте також:
Росія заявляє, що Україна готує підрив дніпровських дамб, щоб звинуватити РФ: В українському МЗС відповіли Росія заявляє, що Україна готує підрив дніпровських дамб, щоб звинуватити РФ: В українському МЗС відповіли
Оформити статус УБД можна буде на порталі Дія Оформити статус УБД можна буде на порталі Дія
Корпус Корпус "Охматдиту", куди прилетіла російська ракета, не підлягає відновленню, його знесуть, – МОЗ
Пільги за кредитними зобов’язаннями. Як військовослужбовцю скористатися своїм правом? Пільги за кредитними зобов’язаннями. Як військовослужбовцю скористатися своїм правом?