USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.40

Google випустив оновлену модель ШІ, здатну обробляти довший текст і відео

Розробники можуть використовувати Gemini 1.5 Pro для обробки відео тривалістю до години, обробляти 11 годин аудіо та понад 700 тисяч слів у документі
Штучний інтелект Gemini
Штучний інтелект Gemini
Джерело: відкриті джерела

Google випустив нову версію своєї потужної моделі штучного інтелекту, яка може обробляти більшу кількість тексту та відео, ніж продукти конкурентів. Про це пише Bloomberg.

Зазначається, що оновлена ​​модель штучного інтелекту під назвою Gemini 1.5 Pro стала доступна 15 лютого.

"Компанія Google та її конкуренти витратили мільярди на розширення можливостей генеративного ШІ та прагнуть залучити корпоративних клієнтів, щоб показати, що їхні інвестиції окупаються", – кажуть у виданні.

Середньорозмірна версія нової моделі AI – Gemini 1.5 Pro – працює на рівні, подібному до більшої моделі Gemini 1.0 Ultra, повідомили у Google.

"Після шаленого успіху OpenAI наприкінці 2022 року з його розмовним чат-ботом ChatGPT, Google намагається показати, що він також є силою в передовій генеративній технології ШІ, яка може створювати новий текст, зображення чи навіть відео на основі підказок користувача", – йдеться у матеріалі.

Автори зазначають, що у грудні Google випустив модель штучного інтелекту Gemini у трьох версіях, що дозволяє налаштовувати її під поставлене завдання та працювати на будь-якому пристрої: від мобільних пристроїв до великих центрів обробки даних. 

"Gemini – це відповідь Google на союзні сили Microsoft Corp. і OpenAI, які, за деякими словами, швидше скористалися нинішнім бумом штучного інтелекту, в тому числі серед клієнтів і розробників хмарних технологій", – додають у Bloomberg.

Зазначається, що тепер Google прагне залучити користувачів у свою екосистему за допомогою ще потужніших інструментів. 

"Gemini 1.5 можна навчити швидше та ефективніше, і він має здатність обробляти величезну кількість інформації щоразу, коли її запитують", – йдеться у матеріалі.

За даними Google, Gemini 1.5 може обробляти набагато більше даних, ніж останні моделі штучного інтелекту від OpenAI і Anthropic. Наприклад, розробники можуть використовувати Gemini 1.5 Pro для обробки відео тривалістю до години, обробляти 11 годин аудіо та понад 700 тисяч слів у документі.

Новини за темою: Google випустив нову модель ШІ Gemini

Раніше ми повідомляли, що Google додасть нові функції ШІ в браузер Chrome.

Читайте також:
Штучний інтелект і нові функції для iPhone: Apple представила iOS 18 Штучний інтелект і нові функції для iPhone: Apple представила iOS 18
Telegram запускає власну валюту Stars Telegram запускає власну валюту Stars
Apple інтегрує ChatGPT в iPhone Apple інтегрує ChatGPT в iPhone
Google має білі листи сайтів та використовує дані з Chrome для алгоритмів пошуку, – витік документації Google має білі листи сайтів та використовує дані з Chrome для алгоритмів пошуку, – витік документації