"Дніпро-1" не зміг обіграти кіпрський АЕК та вилітає з Ліги конференцій

Мінус один український представник в єврокубках
Дніпро-1 АЕК
Джерело: відкриті джерела

Футбольний клуб СК "Дніпро-1" зіграв у нульову нічию з кіпрським АЕКом у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги конференцій, за сумою двох матчів пропустивши свого суперника у наступну стадію.

Перший матч, який був зіграний минулого тижня, нагадаємо, завершився мінімальною перемогою АЕКа (1:0).

"Дніпро-1": Валеф, Хайнер (Когут, 73), Амаш, Сваток, Бабенко, Сарапій, Бланко, Піхальонок, Гуцуляк, Рубчинський (Танчик, 46), Пеглоу (Назаренко, 85).

Тренер: Олександр Кучер.

АЕК: Пірич, Росалес, Гарсія, Томович, Оєр (Мамас, 83), Фараж (Ніколіч, 84), Густаву, Мілічевич, Понс (Гонсалес, 90+1), Яколиш (Касас, 74), Лопеш (Енглезу, 90+1).

Тренер: Хосе Луис Ольтра.

Попередження: Пеглоу, 56, Хайнер, 61, Гуцуляк, 76 – Гарсія, 13, Томович, 63, Понс, 82.

Жеребкування наступної стадії турніру відбудеться 24 лютого у швейцарському Ньйоні.