USD
НБУ
39.79
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.38
Готівка
42.95
Втрати орків: 4 6 1 0 6 0 (+800)
USD
НБУ
39.79
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.38
Готівка
42.95

Британія модернізує дрони для України, щоб росіяни не змогли їх "посадити"

Компанія вже відправила в Україну свої розробки
Дрон, безпілотник, БПЛА
Британія модернізує дрони для України
Джерело: відкриті джерела

Інженери компанії Evolve Dynamics працюють над технологією, яка могла б допомогти українським розвідувальним дронам довше залишатися в небі навіть у разі того, якщо Росія спробує придушити їх електронним способом. Про це повідомляє Reuters.

Видання пише, що це важлива частина міжнародних зусиль союзників України з підтримки її програми безпілотників. Вона має дати Україні перевагу перед РФ, яка має у своєму розпорядженні набагато більше ресурсів.

"Компанії з десятків країн постачали в Україну дрони та їхні комплектуючі. Деякі з них, наприклад Evolve Dynamics, також фокусуються на технологічних досягненнях, покликаних протистояти потужним можливостям Росії в галузі радіоелектронної боротьби", – пише видання.

Розробляючи альтернативні алгоритми радіозв'язку, компанія прагне ускладнити можливості Росії щодо глушіння сигналу від її дронів-розвідників. Обидві сторони активізували розгортання систем РЕБ, які можуть порушити частоти, що передають команди від оператора до безпілотників, змушуючи їх падати з неба або промахуватися повз ціль.

"Це постійна гра в пінг-понг між противниками", –  сказав виконавчий директор Evolve Dynamics Майк Дьюхерст.

За його оцінками, за останні два з половиною роки було зроблено 85 оновлень дронів Sky Mantis. Evolve Dynamics наразі має близько 100 дронів-розвідників Sky Mantis, що літають в Україні, що робить її одним із великих британських постачальників дронів для ЗСУ. Дьюхерст щомісяця їздить в Україну. Минулого місяця військовий підрозділ з України попросив Evolve Dynamics внести зміни у свою технологію, щоб зробити її безпечнішою для оператора.

Нагадаємо, коаліція країн-партнерів під час 20-го засідання у форматі "Рамштайн", яке відбулося в Німеччині, продемонструвала свою єдність та активність у допомозі Україні. Союзники пообіцяли надати боєприпаси та ракети протиповітряної оборони, а постачання в межах дронової коаліції стартує вже наприкінці березня.

Раніше стало відомо, що Україна отримає від Франції новітні дрони-камікадзе. Тепер держава закуповуватиме дрони іноземних виробників через систему Prozorro. Відповідну постанову підтримав Кабінет міністрів України

Читайте також:
Велика Британія виділить Україні найбільший в історії пакет військової допомоги Велика Британія виділить Україні найбільший в історії пакет військової допомоги
Деякі батальйони ЗСУ вже використовують роботизовані дрони Деякі батальйони ЗСУ вже використовують роботизовані дрони
Україна майже напевно знищила російський Ту-22М3 за допомогою комплексу С-200, – Міноборони Британії Україна майже напевно знищила російський Ту-22М3 за допомогою комплексу С-200, – Міноборони Британії
"Редіс" Прокопенко закликав прибрати "Азов" з чорних списків, щоб бригада почала отримувати зброю зі США