USD
НБУ
39.17
Готівка
39.60
EUR
НБУ
42.02
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 3 6 5 0 (+890)
USD
НБУ
39.17
Готівка
39.60
EUR
НБУ
42.02
Готівка
42.85

Франція невдовзі передасть Україні новітні дрони-камікадзе

Париж розробляє "нове покоління" дронів-камікадзе
Франція

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Найближчими тижнями Україна отримає від Франції новітні дрони-камікадзе. Про це повідомив міністр оборони Себастьян Лекорню в інтерв'ю Journal du Dimanche.

Політик заявив, що Париж розробляє "нове покоління" дронів-камікадзе. Це проєкт, який міністр розпочав після свого призначення, і він перебуває наразі в експериментальній фазі.

"Найближчими тижнями Україна стане одним із перших бенефіціарів цих безпілотників", – сказав Лекорню.

Також додав, що це дасть можливість для бойових випробувань дронів. А інтереси України й Франції "тут збігаються".

Допомога Франції

Французька державна страхова компанія Bpifrance Assurance Export страхуватиме французькі компанії, які готові інвестувати в Україну і брати активну участь у реконструкції країни, не чекаючи на завершення війни. 

Зазначається, що Франція вже представила двосторонній механізм страхування інвестицій в Україні.

Ідеться про те, що будь-яка компанія, яка працює за французьким законодавством і здійснює довгострокові інвестиції за кордоном в нову або існуючу компанію, або будь-яка кредитна установа, яка надає банківський кредит іноземному підрозділу, має право на це інвестиційне страхування.

Новини за темою: Франція передала ЗСУ партію бронемашин AMX-10RC, – ЗМІ

РФ працює над підривом підтримки України з боку Франції

Росія посилила спроби впливу на політичне середовище і суспільство Франції з метою припинити підтримку України з боку Парижа.

Згідно з документами Кремля та інтерв'ю з європейськими чиновниками з питань безпеки, а також ультраправими політичними діячами, Росія нарощує зусилля з підриву підтримки України з боку Франції.

Маневрування і зв'язки Кремля з низкою ультраправих партій по всій Європі, зокрема у Франції – викликають занепокоєння серед європейських чиновників напередодні виборів до Європейського парламенту в червні.

Як зазначив керівник зовнішньополітичного відомства ЄС Жозеп Боррель, майбутні вибори можуть бути "такими ж небезпечними, як і американські".

Читайте також:
В ДСНС змінили всі протоколи реагування, - Клименко В ДСНС змінили всі протоколи реагування, - Клименко
Дрони змінюють війну в Україні, як танки у Першу світову, - ЗМІ Дрони змінюють війну в Україні, як танки у Першу світову, - ЗМІ
Росіянам наказали захопити Часів Яр до 9 травня, Україна посилює оборону Росіянам наказали захопити Часів Яр до 9 травня, Україна посилює оборону
У Конгресі США терміново проголосують підтримку Ізраїлю: Чого чекати Україні У Конгресі США терміново проголосують підтримку Ізраїлю: Чого чекати Україні